Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 5 "Атырау облысы Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі мәселелері туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 130 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 3884 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 5 "Атырау облысы Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі мәселелері туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3096 болып тіркелген, 2015 жылы 31 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 5 "О вопросах государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 30 мая 2017 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 июня 2017 года № 3884
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 5 "О вопросах государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3096, опубликованное 31 января 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Накпаева С.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев