Атырау қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 13 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қала әкімінің 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 24 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қазанда № 3958 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 26.12.2018 № 29 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 13 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (бұдан әрі - Шешім) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 болып тіркелген, облыстық "Атырау" газетінде 2015 жылы 7 наурызда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшаның 27-тармағындағы 2-бағананың мәтіні жаңа редакцияда мазмұндалсын: "Атырау қаласы, Ақжайық көшесі, № 69 үй, "Жалпы білім беретін И. Тайманов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Нсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
"_____" _____________ 2017 ж.
А. Абдолов

О внесении изменения в решение акима города Атырау от 2 марта 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 20 сентября 2017 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 октября 2017 года № 3958. Утратило силу решением акима города Атырау Атырауской области от 26 декабря 2018 года № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима города Атырау Атырауской области от 26.12.2018 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Атырау от 2 марта 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (далее - Решение) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118, опубликованное 7 марта 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в приложении в пункте 27 текст графы 2 изложить в новой редакции: "город Атырау, улица Акжайык, № 69, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени И. Тайманова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" - С. Нсанбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Шапкенов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной
комиссии (по согласованию)
"_____" _____________ 2017 г.
А. Абдолов