Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-4 "Жылыой ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 13-5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 3947 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 18-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 18-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-4 "Жылыой ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3814 санымен тіркелген, 2017 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімімен бекітілген әдістемеге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 4-тармақта:
"тікелей басшысы" деген сөздерден кейін "тұлға" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
2) 27-тармақта:
"шәкіл бойынша" деген сөздерден кейін "қойылады" деген сөз алынып тасталсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
3) 28-тармақта:
"жеке жоспарды" деген сөздерден кейін "орындау" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
4) 32-тармақта:
"5-балл" деген сөздерден кейін "беріледі" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
5) 33-тармақта:
"мынадай" деген сөз "келесі" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
6) 35-тармақта:
"тоқсандық және" деген сөздерден кейін "жылдық" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жылыой ауданды мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Қ. Далбаев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХІІІ сессиясының төрағасы С. Балжігітов
Аудандық мәслихат
хатшысы М. Кенғанов

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 28 марта 2017 года № 9-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жылыойского района"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 8 сентября 2017 года № 13-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 сентября 2017 года № 3947. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 18-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2018 № 18-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в методику утвержденную решением районного маслихата от 28 марта 2017 года № 9-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жылыойского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3815, опубликовано 22 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 4:
после слов "тікелей басшысы" слово "тұлға" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
2) в пункте 27:
после слов "шәкіл бойынша" слово "қойылады" исключить;
текст на русском языке оставить без изменения;
3) в пункте 28 :
после слов "жеке жоспарды" дополнить словом "орындау";
текст на русском языке оставить без изменения.
4) в пункте 32:
после слов "5 балл" дополнить словом "беріледі";
текст на русском языке оставить без изменения;
5) в пункте 33:
слово "мынадай" заменить словом "келесі";
текст на русском языке оставить без изменения;
6) в пункте 35:
после слов "тоқсандық және" дополнить словом "жылдық";
текст на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат маслихата Жылыойского района" (К. Далбаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІІІ сессии
районного маслихата С. Балжигитов
Секретарь районного
маслихата М. Кенганов