Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 410 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 3987 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, 37 бабына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3, 13-баптарына сәйкес Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 16.02.2023 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Жылыой ауданы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Е. Ысмағұл) Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын басқару бойынша баланс ұстаушы және уәкiлеттi орган болып белгiленсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімінің орынбасары Ж. Ахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі А. Құттұмұрат-ұлы
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы жолаушылар
көлiгi және автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
Қ.Нұртаев

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 25 октября 2017 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 ноября 2017 года № 3987
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 3, 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области от 16.02.2023 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Определить государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жылыойского района" (Ысмагул Е.) балансодержателем и уполномоченным органом по управлению автомобильными дорогами районного значения по Жылыойскому району.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жылыойского района Ахметова Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Куттумурат-улы А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Атырауской области К. Нуртаев

"25" қазан 2017 ж.
Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 410 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 16.02.2023 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 16.02.2023 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырымы
"Құлсары-Теңіз-Прорва" жолы

"25" октября 2017 г.
Приложение к постановлению акимата Жылыойского района 25 октября 2017 года № 410
Сноска. Правый верхний угол приложения - в редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области от 16.02.2023 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жылыойского района Атырауской области от 16.02.2023 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
Дорога "Құлсары-Теңіз-Прорва"