Құлсары қаласы әкімінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 378 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құлсары қаласы әкімінің 2017 жылғы 9 қарашадағы № 718 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қарашада № 3992 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 12 қазандағы № 140 ұсынысы негізінде Құлсары қаласы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Құлсары қаласы әкімінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 378 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 болып тіркелген, 2017 жылғы 09 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин

О признании утратившим силу решения акима города Кульсары от 14 июля 2017 года № 378 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима города Кульсары Атырауской области от 9 ноября 2017 года № 718. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 ноября 2017 года № 3992
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 октября 2017 года за № 140, аким города Кульсары РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Кульсары от 14 июля 2017 года № 378 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3935, опубликовано 09 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ш.Кейкин