Жаңа Қаратон кенті әкімінің 2017 жылғы 04 мамырдағы № 19 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Жаңа Қаратон кенті әкімінің 2017 жылғы 28 шілдедегі № 36 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 тамызда № 3940 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 120 ұсынысы негізінде Жаңа Қаратон кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңа Қаратон кенті әкімінің 2017 жылғы 04 мамырдағы № 19 "Шектеу іс шараларын белгілеу туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3858 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімінің
міндетін атқарушы Ш. Жалгасбаева

Об утрате силу решения акима поселка Жана Каратон от 04 мая 2017 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима поселка Жана Каратон Жылыойского района Атырауской области от 28 июля 2017 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 августа 2017 года № 3940
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 июля 2017 года за № 120, аким поселка Жана Каратон РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима поселка Жана Каратон от 04 мая 2017 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3858, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 25 мая 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Ш. Жалгасбаева