Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 192 "Махамбет аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 173 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 3965 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 63-баптарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 192 "Махамбет аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2891 болып тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырдағы "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (И. Даулетов).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
15 -сессиясының төрағасы
А. Қабенов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 192 "Об утверждении регламента Махамбетского районного маслихата"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2017 года № 3965
В соответствии со статьями 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 192 "Об утверждении регламента Махамбетского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2891, опубликовано в газете "Жайық шұғыласы" 01 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Махамбетского районного маслихата" (И. Даулетов).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
15-сессии районного маслихата
А. Кабенов
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев