Индербор кентінің шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 14 қаулысы және Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 84-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 3798 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жалпы аумағы 5 012 гектар болатын Индербор кентінің шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасарына (Қ. Нұрлыбаев) және аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика, құқық қорғау және экология мәселелері жөніндегі комиссиясына (Ж. Амантурлин) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер ауданының әкімі С. Арыстан
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІХ сессиясының төрағасы
Ш. Альмурзиев
Индер аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сапаров
Аудан әкімдігінің 2017 жылғы "10" ақпандағы № 14 қаулысына және аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "10" ақпандағы № 84-VI шешіміне қосымша
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кентінің әкімшілік шекарасының Жоспары
Индер ауданының әкімі С. Арыстан
Индер аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сапаров

Об установлении границы поселка Индербор
Cовместное постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 14 и решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 84-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 марта 2017 года № 3798
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
Установить границы поселка Индербор общей площадью 5 012 гектар согласно приложению.
Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (К. Нурлыбаев) и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики, правоохранения и экологии (Ж. Амантурлин).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Индерского района С. Арыстан
Председатель очередной ІХ
сессии районного маслихата
Ш. Альмурзиев
Секретарь Индерского районного маслихата Б. Сапаров
Приложение к постановлению районного акимата № 14 от "10" февраля 2017 года и к решению районного маслихата       № 84-VI от "10" февраля 2017 года
План административной границы поселка Индербор, Индерского района, Атырауской области
Аким Индерского района С. Арыстан
Секретарь Индерского районного маслихата Б. Сапаров