Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 80-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 93-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 3822 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы ІХ сессиясының № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3746 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VI "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2017 года № 93-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2017 года № 3822
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение ІX сессии районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3746, опубликовано 19 января 2017 года в газете "Мақат тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"3 605 028" сандары "4 419 080" сандарымен ауыстырылсын;
"1 781 898" сандары "2 329 622 " сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"3 605 028" сандары "4 569 229" сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, № 5 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.

цифры "3 605 028" заменить цифрами "4 419 080";
цифры "1 781 898" заменить цифрами "2 329 622".
в подпункте 2):
цифры "3 605 028" заменить цифрами "4 569 229".
Приложения № 1, № 4, № 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).