Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VI "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 143-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 сәуірде № 3827 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 260-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 26.01.2018 № 260-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 санымен тіркелген, 2017 жылғы 9 ақпанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"8 071 221" сандары "9 592 377" сандарымен ауыстырылсын;
"1 616 239" сандары "2 952 052" сандарымен ауыстырылсын;
"6 432 771" сандары "6 618 114" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"8 071 221" сандары "9 709 587" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 5) тармақшасында:
"-20 421" сандары "-137 631" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 137 631 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 20 421 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 117 210 мың теңге";
7 - тармақта:
"32 769" сандары "58 961" сандарымен ауыстырылсын;
8- тармақта:
"783 539" сандары "615 791" сандарымен ауыстырылсын;
10 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 162 705 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға 13 419 мың теңге;
білім беру мекемелерін күрделі жөндеуге 38 291 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға 17 687 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017- 2019 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2017 года № 143-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 апреля 2017 года № 3827. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2018 года № 260-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26.01.2018 № 260-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 9 февраля 2017 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "8 071 221" заменить цифрами "9 592 377";
цифры "1 616 239" заменить цифрами "2 952 052";
цифры "6 432 771" заменить цифрами "6 618 114";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "8 071 221" заменить цифрами "9 709 587";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-20 421" заменить цифрами "-137 631";
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137 631 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 20 421 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 117 210 тысяч тенге";
в пункте 7:
цифры "32 769" заменить цифрами "58 961";
в пункте 8:
цифры "783 539" заменить цифрами "615 791";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 162 705 тысяч тенге, в том числе:
13 419 тысяч тенге на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
38 291 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов образования;
17 687 тысяч тенге на текущее содержание учреждений образования;

мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайту және күрделі жөндеуге 48 208 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 41 534 мың теңге;
елді мекендердің абаттандыру жұмыстарын ұйымдастыруға 3 566 мың теңге".
11 - тармақта:
"434 675" сандары "282 258" сандарымен ауыстырылсын;
"173 638" сандары "219 962" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға 124 215 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 28 000 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 14 420 мың теңге;

48 208 тысяч тенге на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы объектов культуры;
41 534 тысяч тенге на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
3 566 тысяч тенге на организацию работ по благоустройству населенных пунктов".
в пункте 11:
цифры "434 675" заменить цифрами "282 258";
цифры "173 638" заменить цифрами "219 962";
дополнить строками следующего содержания:
"124 215 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
28 000 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
14 420 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;

жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына 30 565 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға 5 523 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға 7 175 мың теңге;
ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға 100 000 мың теңге".
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

30 565 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5 523 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
7 175 тысяч тенге на развитие объектов культуры;
100 000 тысяч тенге на развитие объектов сельского хозяйства".
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

14 983
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
195 654
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
487 491
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
144 334
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
144 334
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
29 217
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
90 776
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24 341
2
Әлеуметтiк көмек
317 414
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
34 122
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
34 122
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
283 292
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129 989
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9 000
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 923
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 000
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
90 720
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
10 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 122
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 538
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 743
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25 743
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 814
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19 929
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 493 995
1
Тұрғын үй шаруашылығы
829 700
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
48 190
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
48 190
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
0

14 983
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
195 654
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
487 491
1
Социальное обеспечение
144 334
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
144 334
010
Государственная адресная социальная помощь
29 217
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
90 776
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
24 341
2
Социальная помощь
317 414
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 122
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 122
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
283 292
004
Программа занятости
129 989
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 000
007
Оказание жилищной помощи
4 923
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 000
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90 720
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
10 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 122
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 538
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 743
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
25 743
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 814
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19 929
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 493 995
1
Жилищное хозяйство
829 700
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48 190
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
48 190
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0