Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 06 сәуірдегі № 22 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 3843 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 05.06.2017 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қортындысы негізінде Еңбекші ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Еңбекші ауылдық округінің Жұмекен, Даулеткерей, Кадырка, Қошалақ ауылдарының көшелеріне көше атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Х. Габбасов
Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "6" сәуірдегі № 22 шешіміне қосымша
1. Жұмекен ауылындағы:
1) № 1 көшеге – "Қаделі Ысқақова" есімі;
2) № 2 көшеге – "Қуандық Қауысов" есімі;
3) № 3 көшеге – "Қадырбек Өмірбаев" есімі;
4) № 4 көшеге – "Мұқат Мусаев" есімі;
5) № 5 көшеге – "Таңат Жұмағалиев" есімі;
6) № 6 көшеге – "Жеңіс" атауы;
7) № 7 көшеге – "Азаттық" атауы;
8) № 8 көшеге – "Болашақ" атауы.
2. Даулеткерей ауылындағы:
1) № 1 көшеге – "Дінмұхамед Қонаев" есімі;
2) № 2 көшеге – "Теміржан Жүгінісов" есімі,
3) № 3 көшеге – "Сұлтан Бейбарыс" есімі,
4) № 4 көшеге – "Даңқ" атауы.
3. Кадырка ауылындағы:
1) № 1 көшеге – "Атамекен" атауы;
2) № 2 көшеге – "Бауыржан Бегалиев" есімі;
3) № 3 көшеге –"Ынтымақ" атауы;
4) № 4 көшеге – "Астана" атауы.
4. Қошалақ ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Бақыт Қарабалина" есімі.

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Енбекшинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 6 апреля 2017 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2017 года № 3843
Сноска. Наименование решения - в редакции решения акима Енбекшинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 05.06.2017 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года аким Енбекшинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В соответствии с приложением присвоить наименование улицам в селах Жумекен, Даулеткерей, Кадырка, Кошалак Енбекшинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Х. Габбасов
Приложение к решению акима Енбекшинского сельского округа от "6" апреля 2017 года № 22
1. В селе Жумекен:
1) улице № 1 - имя "Қаделі Ысқақова";
2) улице № 2 - имя "Қуандық Қауысов";
3) улице № 3 - имя "Қадырбек Өмірбаев";
4) улице № 4 - имя "Мұқат Мусаев";
5) улице № 5 - имя "Таңат Жұмағалиев";
6) улице № 6 - наименование "Жеңіс";
7) улице № 7 - наименование "Азаттык";
8) улице № 8 - наименование "Болашақ".
2. В селе Даулеткерей:
1) улице № 1- имя "Дінмұхамед Қонаев";
2) улице № 2- имя "Теміржан Жүгінісов";
3) улице № 3- имя "Сұлтан Бейбарыс";
4) улице № 4- наименование "Данқ".
3. В селе Кадырка:
1) улице № 1 - наименование "Атамекен";
2) улице № 2 - имя "Бауыржан Бегалиев";
3) улице № 3 - наименование "Ынтымақ";
4) улице № 4 - наименование "Астана".
4. В селе Кошалак:
улице № 1 - имя "Бақыт Қарабалина".