Қиғаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 10 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қиғаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 18 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 3949 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес Қиғаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қиғаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 мамырдағы №10 "Көшелерге атау беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3863 тіркелген, 2017 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің қосымшасына келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) қосымшадағы мазмұнының "ауылындағы" сөзінен кейін "және Дина Нұрпейісова елді мекеніндегі" сөздерімен толықтырылсын;
2) қосымшадағы 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Дина Нұрпейісова елді мекеніндегі № 1 көшеге – "Сұлтан Бейбарыс" есімі берілсін".
2. Шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Зиноллаев

О внесении изменения и дополнения в решение акима Кигашского сельского округа от 4 мая 2017 года № 10 "О присвоении наименовании улицам"
Решение акима Кигашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 11 сентября 2017 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 сентября 2017 года № 3949
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Кигашского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в приложение решения акима Кигашского сельского округа от 4 мая 2017 года № 10 "О присвоении наименовании улицам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3863, опубликованное 31 мая 2017 года в эталонной контрольной банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде):
1) В оглавлении приложения после слова "Кигаш" дополнить словами "и населенного пункта Дины Нурпеисовой";
2) подпункт 1) приложения изложить в следующей редакции:
в населенном пункте Дины Нурпеисовой улице № 1 – присвоить имя "Сұлтан Бейбарыс".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настояшее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Зиноллаев А.