Түркістан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 27 шілдедегі № 205 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 15 тамызда № 4189 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 12 қазандағы № 221 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 12.10.2021 № 221 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбына өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 20.04.2020 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 53 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 13375-нөмірімен тіркелген) бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесінің 6-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д.Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
______________ Т.Сүлейменов
2017 жылғы "25" шілде
Оңтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2017 жылғы "25" шілдедегі
№ 205 қаулысына қосымша
Түркістан облысының тірек ауылдық елді мекендердің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 20.04.2020 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қала/аудан атауы
Ауылдық округ атауы
Ауылдық елді мекен атауы
1
Арыс қ.
Қожатоғай
Сырдария
2
Арыс қ.
Монтайтас
Монтайтас
3
Арыс қ.
Ақдала
Ақдала
4
Арыс қ.
Қожатоғай
Қожатоғай
5
Арыс қ.
Байырқұм
Байырқұм
6
Бәйдібек
Шаян
Шаян
7
Бәйдібек
Боралдай
Теректі
8
Бәйдібек
Боралдай
Амансай
9
Бәйдібек
Ақбастау
Ақбастау
10
Бәйдібек
Боралдай
Боралдай
11
Бәйдібек
Алғабас
Шақпақ
12
Бәйдібек
Мыңбұлақ
Мыңбұлақ
13
Бәйдібек
Көктерек
Кеңестөбе
14
Бәйдібек
Ағыбет
Ағыбет
15
Бәйдібек
Бөген
Шалдар
16
Жетісай
Жаңаауыл
Ынтымақ
17
Жетісай
Жылысу
Жылысу
18
Жетісай
Қызылқұм
Қызылқұм
19
Жетісай
Жаңаауыл
Атақоныс
20
Жетісай
Жолдасбай Ералиев
Арай
21
Жетісай
Асықата
Асықата
22
Жетісай
Қарақай
Қараөзек
23
Жетісай
Жолдасбай Ералиев
С.Сейфуллин
24
Жетісай
Мақталы
Алмалы
25
Қазығұрт
Алтынтөбе
Қаржан
26
Қазығұрт
Қарақозы Әбдалиев
Рабат
27
Қазығұрт
Тұрбат
Тұрбат
28
Қазығұрт
Сарапхана
Сарапхана
29
Қазығұрт
Қызылқия
Қызылқия
30
Қазығұрт
Шарбұлақ
Шарбұлақ
31
Қазығұрт
Қазығұрт
Қазығұрт
32
Қазығұрт
Жаңабазар
Жаңабазар
33
Қазығұрт
Шанақ
Шанақ
34
Қазығұрт
Қақпақ
Қақпақ
35
Келес
Бірлесу
Қазақстан
36
Келес
Абай
Абай
37
Келес
Жүзімдік
Жүзімдік
38
Келес
Алпамыс батыр
Ақжол
39
Келес
Ошақты
Ошақты
40
Келес
Бірлік
Бірлік
41
Келес
Ақтөбе
Қызыләскер
42
Келес
Қошқарата
Бәйтерек
43
Кентау қ.
Қарашық
Қарашық
44
Кентау қ.
Шаға
Казақстанның 30 жылдығы
45
Кентау қ.
Жаңа Иқан
Ибата
46
Кентау қ.
Хантағы
Хантағы
47
Кентау қ.
Шорнақ
Космезгіл
48
Кентау қ.
Оранғай
Оранғай
49
Кентау қ.
Бабайқорған
Бабайқорған
50
Кентау қ.
Үшқайық
Теке
51
Кентау қ.
Ескі Иқан
Ескі Иқан
52
Кентау қ.
Майдантал
Ынталы
53
Кентау қ.
Қарнақ
Қарнақ
54
Мақтаарал
Атакент
Атакент
55
Мақтаарал
Иіржар
Дихан
56
Мақтаарал
Достық
Гүлістан
57
Мақтаарал
Мырзакент
Мырзакент
58
Мақтаарал
Мақтаарал
Береке
59
Мақтаарал
Иіржар
Мақтажан
60
Мақтаарал
Аязхан Қалыбеков
Абат
61
Мақтаарал
Жамбыл
Көкпарсай
62
Ордабасы
Бадам
Бадам
63
Ордабасы
Шұбарсу
Шұбарсу
64
Ордабасы
Қажымұқан
Көктөбе
65
Ордабасы
Төрткөл
Төрткөл
66
Ордабасы
Бөген
Бөген
67
Ордабасы
Қараспан
Қараспан
68
Ордабасы
Шұбар
Шұбар
69
Ордабасы
Бөржар
Қайнар
70
Ордабасы
Қажымұқан
Қажымұқан
71
Ордабасы
Бөржар
Жамбыл
72
Отырар
Балтакөл
Балтакөл
73
Отырар
Қарақоңыр
Шәмші Қалдаяқов
74
Отырар
Ақтөбе
Ақтөбе
75
Отырар
Қарғалы
Отырар
76
Отырар
Шілік
Жаңа Шілік
77
Отырар
Шәуілдір
Шәуілдір
78
Отырар
Көксарай
Көксарай
79
Отырар
Маяқұм
Маяқұм
80
Сайрам
Көлкент
Көлкент
81
Сайрам
Құтарыс
Құтарыс
82
Сайрам
Қарасу
Қарасу
83
Сайрам
Манкент
Манкент
84
Сайрам
Манкент
Аққала
85
Сайрам
Қарамұрт
Қарамұрт
86
Сайрам
Ақсукент
Ақсу
87
Сайрам
Қарабұлақ
Қарабұлақ
88
Сайрам
Қайнарбұлақ
Қасымбек Датқа
89
Сайрам
Жібек жолы
Жібек жолы
90
Сайрам
Ақсукент
Бәйтерек
91
Сайрам
Қарасу
Ынтымақ
92
Сарыағаш
Жібек Жолы
Жібек жолы
93
Сарыағаш
Жартытөбе
Ынтымақ
94
Сарыағаш
Қапланбек
Қапланбек
95
Сарыағаш
Құркелес
Ақниет
96
Сарыағаш
Дарбаза
Дарбаза
97
Сарыағаш
Жылға
Жылға
98
Сарыағаш
Дербісек
Дербісек
99
Созақ
Таукент
Таукент

Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Туркестанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 июля 2017 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 августа 2017 года № 4189. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 12 октября 2021 года № 221
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 12.10.2021 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Туркестанской области от 20.04.2020 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденной приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 февраля 2016 № 53 "Об утверждении методики определения опорных сельских населенных пунктов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13375) акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень опорных сельских населенных пунктов Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима области Д.Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Т.Сулейменов
"25" июля 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от "27" июля 2017 года № 205
Перечень опорных сельских населенных пунктов по Туркестанской области
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Туркестанской области от 20.04.2020 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Район, город
Сельский округ
Сельский населенный пункт
1
г.Арысь
Кожатогай
Сырдария
2
г.Арысь
Монтайтас
Монтайтас
3
г.Арысь
Акдала
Ақдала
4
г.Арысь
Кожатогай
Кожатогай
5
г.Арысь
Байыркум
Байырқум
6
Байдибек
Шаянский
Шаян
7
Байдибек
Боралдайский
Теректи
8
Байдибек
Боралдайский
Амансай
9
Байдибек
Акбастауский
Акбастау
10
Байдибек
Боралдайский
Боралдай
11
Байдибек
Алгабасский
Шакпак
12
Байдибек
Мынбулакский
Мынбулак
13
Байдибек
Коктерекский
Кенестобе
14
Байдибек
Агыбетский
Агыбет
15
Байдибек
Бугунский
Шалдар
16
Жетысайский
Жанааул
Ынтымак
17
Жетысайский
Жылысусский
Жылысу
18
Жетысайский
Кызылкумский
Кызылкум
19
Жетысайский
Жанааул
Атаконыс
20
Жетысайский
Жолдасбай Ералиев
Арай
21
Жетысайский
Асыката
Асыката
22
Жетысайский
Каракайский
Караозек
23
Жетысайский
Жолдасбай Ералиев
С.Сейфуллин
24
Жетысайский
Макталинский
Алмалы
25
Казыгуртский
Алтынтобинский
Каржан
26
Казыгуртский
Каракозы Абдалиева
Рабат
27
Казыгуртский
Турбатский
Турбат
28
Казыгуртский
Сарапхана
Сарапхана
29
Казыгуртский
Кызылкиянский
Кызылкия
30
Казыгуртский
Шарбулакский
Шарбулак
31
Казыгуртский
Казыгурт
Казыгурт
32
Казыгуртский
Жанабазарский
Жанабазар
33
Казыгуртский
Шанакский
Шанак
34
Казыгуртский
Какпакский
Какпак
35
Келесский
Бирлесуский
Казахстан
36
Келесский
Абай
Абай
37
Келесский
Жузимдикский
Жузумдик
38
Келесский
Алпамыс Батыра
Акжол
39
Келесский
Ошактинский
Ошакты
40
Келесский
Бирликский
Бирлик
41
Келесский
Актобинский
Кызыласкер
42
Келесский
Кошкаратинский
Байтерек
43
г.Кентау
Карашык
Карашык
44
г.Кентау
Шага
30 лет Казахстану
45
г.Кентау
Жана Икан
Ибата
46
г.Кентау
Кантаги
Кантаги
47
г.Кентау
Шорнак
Космезгил
48
г.Кентау
Орангай
Орангай
49
г.Кентау
Бабайкорган
Бабайкорган
50
г.Кентау
Ушкайык
Теке
51
г.Кентау
Ески Икан
Ески Икан
52
г.Кентау
Майдантал
Ынталы
53
г.Кентау
Карнак
Карнак
54
Мактааральский
Атакент
Атакент
55
Мактааральский
Иржарский
Дихан
56
Мактааральский
Достыкский
Гулистан
57
Мактааральский
Мырзакент
Мырзакент
58
Мактааральский
Мактааральский
Береке
59
Мактааральский
Иржарский
Мактажан
60
Мактааральский
Аязхан Калыбеков
Абат
61
Мактааральский
Жамбылский
Кокпарсай
62
Ордабасынский
Бадамский
Бадам
63
Ордабасынский
Шубарсуский
Шубарсу
64
Ордабасынский
Кажымуканский
Коктобе
65
Ордабасынский
Торткульский
Торткул
66
Ордабасынский
Бугуньский
Боген
67
Ордабасынский
Караспанский
Караспан
68
Ордабасынский
Шубарский
Шубар
69
Ордабасынский
Буржарский
Кайнар
70
Ордабасынский
Кажымуканский
Темирлановка
71
Ордабасынский
Буржарский
Жамбыл
72
Отырарский
Балтакольский
Балтаколь
73
Отырарский
Караконырский
Шамши Калдаяков
74
Отырарский
Актобе
Актобе
75
Отырарский
Каргалы
Отырар
76
Отырарский
Шиликский
Жана Шилик
77
Отырарский
Шаульдерский
Шаульдер
78
Отырарский
Коксарайский
Коксарай
79
Отырарский
Маякумский
Маякум
80
Сайрамский
Колкентский
Колкент
81
Сайрамский
Кутарысский
Кутарыс
82
Сайрамский
Карасуский
Карасу
83
Сайрамский
Манкентский
Манкент
84
Сайрамский
Манкентский
Аккала
85
Сайрамский
Карамуртский
Карамурт
86
Сайрамский
Аксукентский
Аксу
87
Сайрамский
Карабулакский
Карабулак
88
Сайрамский
Кайнарбулакский
Касымбек Датка
89
Сайрамский
Жибек жолы
Жибек жолы
90
Сайрамский
Аксукентский
Байтерек
91
Сайрамский
Карасуский
Ынтымак
92
Сарыагашский
Жибекжолинский
Жибек жолы
93
Сарыагашский
Жартытобинский
Ынтымак
94
Сарыагашский
Капланбекский
Капланбек
95
Сарыагашский
Куркелесский
Акниет
96
Сарыагашский
Дарбазинский
Дарбаза
97
Сарыагашский
Жылгинский
Жылга
98
Сарыагашский
Дербисекский
Дербисек
99
Сузакский
Таукент
Таукент

100
Созақ
Созақ
Созақ
101
Созақ
Қыземшек
Қыземшек
102
Созақ
Қарақұр
Қарақұр
103
Созақ
Жуантөбе
Жуантөбе
104
Созақ
Шолаққорған
Шолаққорған
105
Созақ
Жартытөбе
Жартытөбе
106
Созақ
Сызған
Қозымолдақ
107
Төлеби
Бірінші Мамыр
Бірінші Мамыр
108
Төлеби
Киелітас
Сұлтан Рабат
109
Төлеби
Зертас
Зертас
110
Төлеби
Қасқасу
Қасқасу
111
Төлеби
Қаратөбе
Қаратөбе
112
Төлеби
Алатау
Алатау
113
Төлеби
Көксәйек
Көксәйек
114
Төлеби
Аққұм
Момынай
115
Төлеби
Кемеқалған
Абай
116
Түлкібас
Келтемашат
Жиынбай
117
Түлкібас
Састөбе
Састөбе
118
Түлкібас
Тастұмсық
Жыланды
119
Түлкібас
Майлыкент
Қараағашты
120
Түлкібас
Жаскешу
Жаскешу
121
Түлкібас
Майлыкент
Тұрар Рысқұлов
122
Түлкібас
Мичурин
Майтөбе
123
Түлкібас
Шақпақ
Шақпақ Баба
124
Түлкібас
Жабағылы
Жабағылы
125
Түлкібас
Түлкібас
Түлкібас
126
Шардара
Алатау Батыр
Целинное
127
Шардара
Көксу
Көксу
128
Шардара
Қауысбек Тұрысбеков
Шардара
129
Шардара
Ұзыната
Ұзыната
130
Шардара
Достық
Достық
131
Шардара
Сүткент
Сүткент
132
Шардара
Жаушықұм
Жаушықұм
133
Шардара
Қоссейіт
Қоссейіт

100
Сузакский
Сузакский
Сузак
101
Сузакский
Кыземшек
Кыземшек
102
Сузакский
Карагурский
Каракур
103
Сузакский
Жуантобинский
Жуантобе
104
Сузакский
Шолаккорган
Шолаккорган
105
Сузакский
Жартытобинский
Жартытобе
106
Сузакский
Сызганский
Козмолдак
107
Толебийский
Первомаевский
Первомаевка
108
Толебийский
Киелитасский
Султан Рабат
109
Толебийский
Зертасский
Зертас
110
Толебийский
Каскасуйский
Каскасу
111
Толебийский
Каратюбинский
Каратюбе
112
Толебийский
Алатаусский
Алатау
113
Толебийский
Коксаекский
Коксаек
114
Толебийский
Аккумский
Момынай
115
Толебийский
Кемекалганский
Абай
116
Тюлькубасский
Кельтемашатский
Жиынбай
117
Тюлькубасский
Састобе
Састобе
118
Тюлькубасский
Тастумсыкский
Жыланды
119
Тюлькубасский
Майлыкент
Карагашты
120
Тюлькубасский
Жаскешуский
Жаскешу
121
Тюлькубасский
Майлыкент
Турар Рыскулов
122
Тюлькубасский
Мичуринский
Майтобе
123
Тюлькубасский
Шакпакский
Шакпак баба
124
Тюлькубасский
Жабагылинский
Жабаглы
125
Тюлькубасский
Тюлькубасский
Тулькибас
126
Шардаринский
Алатау Батыр
Целинное
127
Шардаринский
Коксуский
Коксу
128
Шардаринский
Кауысбек Турысбеков
Шардара
129
Шардаринский
Узынатинский
Узыната
130
Шардаринский
Достыкский
Достык
131
Шардаринский
Суткентский
Суткент
132
Шардаринский
Жаушыкумский
Жаушыкум
133
Шардаринский
Коссейитский
Коссейит