Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/58 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы № 21/118 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 қарашада № 4266 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 15/186-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4241 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/58 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3942 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтардағы "Шаян" газетінде және 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 және 3 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Бәйдібек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер - 15 312 900 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 644 077 мың тенге;
салықтық емес түсімдер - 27 600 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 038 мың тенге;
трансферттер түсімі - 14 636 185 мың тенге;
шығындар - 15 357 503 мың тенге;
таза бюджеттік кредиттеу – 54 633 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –30 434 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
бюджет тапшылығы – -99 256 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру –99 256 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 434 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44 603 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/58 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2017 года № 21/118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 ноября 2017 года № 4266. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2017 года № 15/186-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4241, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/58 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3942, опубликовано 10 января 2017 года в газете "Шаян" и 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1 и 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 15 312 900 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 644 077 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 038 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 636 185 тысяч тенге;
2) затраты – 15 357 503 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 633 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 434 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 99 256 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 99 256 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 30 434 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44 603 тысяч тенге.".

"2. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 880 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

"2. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2017 год в сумме 880 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Госдарственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на правое хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;