Мақтарал ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 27 қазандағы № 925 қаулысы және Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 18-147-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 қарашада № 4269 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мақтарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық жер қатынастары бөлімі және аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес шекаралары өзгертілсін:
1) 2,60 гектар жер учаскесі Абай ауылдық округі Алтынкемер ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 74,0 гектар;
2) 21,55 гектар жер учаскесілері Абай ауылдық округі Атажұрт ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 74,85 гектар;
3) 13,7 гектар жер учаскесі Абай ауылдық округі Отан ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 86,2 гектар;
4) 2,3 гектар жер учаскесі Атамекен ауылдық округі Атамекен ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 143,9 гектар;
5) 14,55 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі Өркениет ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 97,95 гектар;
6) 3,0 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі Құдайберген Пернебаев ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 124,2 гектар;
7) 21,85 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі Табысты ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 112,05 гектар;
8) 1,15 гектар жер учаскесі Достық ауылдық округі Бескетік ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 147,55 гектар;
9) 0,9 гектар жер учаскесі Достық ауылдық округі Жолбарыс Қалшораев ауылының шегіне енгізіле отырып жалпы ауданы 206,9 гектар;
10) 19,30 гектар жер учаскесі Достық ауылдық округі Хайдар ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 165,14 гектар;
11) 3,3 гектар жер учаскесі Еңбекші ауылдық округі Жантақсай ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 51,3 гектар;
12) 3,7 гектар жер учаскесі Еңбекші ауылдық округі Тәңірберген Жайлыбаев ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 182,68 гектар;
13) 42,10 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі Жалын ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 248,5 гектар;
14) 20,90 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 193,7 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов по Мактааральскому району
Совместное постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 925 и решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 18-147-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 ноября 2017 года № 4269
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВИЛ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному представлению отдела земельных отношений и отдела архитектуры, градостроительства и строительства:
1) включить 2,60 гектар земельного участка в границу села Алтынкемер сельского округа Абай, общая площадь 74,0 гектар;
2) включить 21,55 гектар земельного участка в границу села Атажурт сельского округа Абай, общая площадь 74,85 гектар;
3) включить 13,7 гектар земельного участка в границу села Отан сельского округа Абай, обшая площадь 86,2 гектар;
4) включить 2,3 гектар земельного участкав границу села Атамекен сельского округа Атамекен, общая площадь 143,9 гектар;
5) включить 14,55 гектар земельного участка в границу села Оркениет сельского округа Бирлик, общая площадь 97,95 гектар;
6) включить 3,0 гектар земельного участка в границу села Кудайберген Пернебаев сельского округа Бирлик, общая площадь 124,2 гектар;
7) включить 21,85 гектар земельного участка в границу села Табысты, сельского округа Бирлик, общая площадь 112,05 гектар;
8) включить 1,15 гектар земельного участка в границу села Бескетик сельского округа Достык, общая площадь 147,55 гектар;
9) включить 0,9 гектар земельного участка в границу села Жолбарыс Калшораев сельского округа Достык, общая площадь 206,9 гектар;
10) включить 19,30 гектар земельного участка в границу села Хайдар сельского округа Достык, общая площадь 165,14 гектар;
11) включить 3,3 гектар земельного участка в границу села Жантаксай сельского округа Енбекши, общая площадь 51,3 гектар;
12) включить 3,7 гектар земельного участка в границу села Танирберген Жайлыбаев сельского округа Енбекши, общая площадь 182,68 гектар;
13) включить 42,10 гектар земельного участка в границу села Жалын сельского округа Жамбыл, общая площадь 248,5 гектар;
14) включить 20,90 гектар земельного участка в границу насела Жамбыл сельского округа Жамбыл, общая площадь 193,7 гектар;

15) 20,7 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 98,6 гектар;
16) 20,35 гектар жер учаскесі Жаңаауыл ауылдық округі Атақоныс ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 177,75 гектар;
17) 8,70 гектар жер учаскесі Жаңаауыл ауылдық округі Әбдіхалық ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 131,8 гектар;
18) 10,65 гектар жер учаскесі Жаңаауыл ауылдық округі Жаңаауыл ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 204,15 гектар;
19) 10,80 гектар жер учаскесі Жаңаауыл ауылдық округі Қарой ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 138,8 гектар;
20) 12,47 гектар жер учаскесі Жаңаауыл ауылдық округі Ынтымақ ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 274,47 гектар;
21) 3,25 гектар жер учаскесі Жолдасбай Ералиев ауылдық округі Абай ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 300,85 гектар;
22) 4,9 гектар жер учаскесі Жолдасбай Ералиев ауылдық округі Алимбетов елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 132,9 гектар;
23) 3,10 гектар жер учаскесі Жолдасбай Ералиев ауылдық округі Дихан ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 14,4 гектар;
24) 3,0 гектар жер учаскесі Жолдасбай Ералиев ауылдық округі Жазықсай ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 41,5 гектар;
25) 3,50 гектар жер учаскесі Жолдасбай Ералиев ауылдық округі Көктөбе ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 95,9 гектар;
26) 5,20 гектар жер учаскесі Жолдыбай Нұрлыбеав ауылдық округі Қарақыр ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 64,0 гектар;
27) 0,55 гектар жер учаскесі Жылысу ауылдық округі Әл Фараби ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 95,45 гектар;
28) 13,3 гектар жер учаскесі Жылысу ауылдық округі Сейфуллин ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 60,0 гектар;
29) 1,74 гектар жер учаскесі Иіржар ауылдық округі Наурыз ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 85,64 гектар;
30) 2,90 гектар жер учаскесі Қазыбекби ауылдық округі Алғабас ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 218,2 гектар;
31) 3,25 гектар жер учаскесі Қазыбекби ауылдық округі Әбибулла ел ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 112,95 гектар;
32) 3,0 гектар жер учаскесі Қазыбекби ауылдық округі Жамбыл ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 133,7 гектар;
33) 3,8 гектар жер учаскесі Қазыбекби ауылдық округі Қазыбекби ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 286,1 гектар;
34) 4,10 гектар жер учаскесі Қарақай ауылдық округі Қарақай ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 134,9 гектар;
35) 1,85 гектар жер учаскесі Қарақай ауылдық округі Қараөзек ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 106,35 гектар;

15) включить 20,7 гектар земельного участка в границу села Кокпарсай сельского округа Жамбыл, общая площадь 98,6 гектар;
16) включить 20,35 гектар земельного участка в границу села Атаконыс сельского округа Жанаауыл, общая площадь 177,75 гектар;
17) включить 8,70 гектар земельного участка в границу села Абдихалык сельского округа Жанаауыл, общая площадь 131,8 гектар;
18) включить 10,65 гектар земельного участка в границу села Жанаауыл сельского округа Жанаауыл, общая площадь 204,15 гектар;
19) включить 10,80 гектар земельного участка в границу села Карой сельского округа Жанаауыл, общая площадь 138,8 гектар;
20) включить 12,47 гектар земельного участка в границу села Ынтымак сельского округа Жанаауыл, общая площадь 274,47 гектар;
21) включить 3,25 гектар земельного участка в границу села Абай сельского округа Жолдасбай Ералиев, общая площадь 300,85 гектар;
22) включить 4,9 гектар земельного участка в границу села Алимбетов сельского округа Жолдасбай Ералиев, общая площадь 132,9 гектар;
23) включить 3,10 гектар земельного участка в границу села Дихан сельского округа Жолдасбай Ералиева, общая площадь 14,4 гектар;
24) включить 3,0 гектар земельного участка в границу села Жазыксай сельского округаЖолдасбай Ералиева, общая площадь 41,5 гектар;
25) включить 3,50 гектар земельного участка в границу села Коктобе сельского округа Жолдасбай Ералиев, общая площадь 95,9 гектар;
26) включить 5,20 гектар земельного участка в границу села Каракыр сельского округа Жолдыбай Нурлыбаев, общая площадь 64,0 гектар;
27) включить 0,55 гектар земельного участка в границу села Аль Фараби сельского округа Жылысу, общая площадь 95,45 гектар;
28) включить 13,3 гектар земельного участка в границу села Сейфуллин сельского округа Жылысу общая площадь 60,0 гектар;
29) включить 1,74 гектар земельного участка в границу села Наурыз сельского округа Ииржар общая площадь 85,64 гектар;
30) включить 2,90 гектар земельного участка в границу села Алгабас сельского округа Казыбекби, общая площадь 218,2 гектар;
31) включить 3,25 гектар земельного участка в границу села Абибулла сельского округа Казыбекби, общая площадь 112,95 гектар;
32) включить 3,0 гектар земельного участка в границу села Жамбыл сельского округа Казыбекби, общая площадь 133,7 гектар;
33) включить 3,8 гектар земельного участка в границу села Казыбекби сельского округа Казыбекби, общая площадь 286,1 гектар;
34) включить 4,10 гектар земельного участка в границу села Каракай сельского округа Каракай 134,9 гектар;
35) включить 1,85 гектар земельного участка в границу села Караозек сельского округа Каракай, общая площадь 106,35 гектар;

36) 15,85 гектар жер учаскесі Қарақай ауылдық округі Кетебай ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 83,25 гектар;
37) 37,94 гектар жер учаскесі Қарақай ауылдық округі Сәтбаев ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 196,5 гектар;
38) 19,50 гектар жер учаскесі Қызылқұм ауылдық округі Ақтөбе ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 76,63 гектар;
39) 22,32 гектар жер учаскесі Қызылқұм ауылдық округі Қарасақал ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 48,82 гектар;
40) 15,90 гектар жер учаскесі Қызылқұм ауылдық округі Первомайское ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 115,6 гектар;
41) 1,75 гектар жер учаскесі Мақтарал ауылдық округі, Игілік ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 107,35 гектар;
42) 6,90 гектар жер учаскесі Ынтымақ ауылдық округі Ақниет ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 105,8 гектар;
43) 6,90 гектар жер учаскесі Ынтымақ ауылдық округі Үшкөпір ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 83,7 гектар;
44) 11,60 гектар жер учаскесі Шаблан Ділдабеков ауылдық округі Жаңадала ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 129,05 гектар.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Ғ.Исмайлов
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Е.Жұмаділов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы: М.Жайлымшиев

36) включить 15,85 гектар земельного участка в границу села Кетебай сельского округа Каракай, общая площадь 83,25 гектар;
37) включить 37,94 гектар земельного участка в границу села Сатбаев сельского округа Каракай, общая площадь 196,5 гектар;
38) включить 19,50 гектар земельного участка в границу села Актобе сельского округа Кызылкум, общая площадь 76,63 гектар;
39) включить 22,32 гектар земельного участка в границу села Карасакал сельского округа Кызылкум, общая площадь 48,82 гектар;
40) включить 15,90 гектар земельного участка в границу села Первомайское сельского округа Кызылкум, общая площадь 115,6 гектар;
41) включить 1,75 гектар земельного участка в границу села Игилик сельского округа Мактарал, общая площадь 107,35 гектар;
42) включить 6,90 гектар земельного участка в границу села Акниет сельского округа Ынтымак, общая площадь 105,8 гектар
43) включить 6,90 гектар земельного участка в границу села Ушкопир сельского округа Ынтымак, общая площадь 83,7 гектар;
44) включить 11,60 гектар земельного участка в границу села Жанадала сельского округа Шаблан Дильдабеков, общая площадь 129,05 гектар.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района: Г. Исмайлов
Председатель сессии
районного маслихата Е. Жумадилов
Секретарь районного маслихата М. Жайлымшиев