2018-2020 жылдарға арналған қала, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-174-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4389 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабы 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Мақтарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21-158-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 232 776 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 510 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 890 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 220 376 мың теңге;
2) шығындар – 232 776 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 42-278-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 20, 21 және 22 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 128 792 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 142 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 53 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 122 597 мың теңге;
2) шығындар – 128 792 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

О бюджете города, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 22-174-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4389. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-158-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 776 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 220 376 тысяч тенге;
2) затраты – 232 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2018 № 42-278-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2018-2020 годы согласно приложениям 20, 21 и 22 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –128 792 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 142 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –122 597 тысяч тенге;
2) затраты – 128 792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 42-278-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
11. 2018 жылға А.Қалыбеков ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 23-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Қарақай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 24, 25 және 26-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 100 581 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 545 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 97 036 мың теңге;
2) шығындар – 100 581 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
13. 2018 жылға Қарақай ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 27-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Асықата кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 220 105 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 032 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 201 073 мың теңге;
2) шығындар – 220 105 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
15. Абай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2018 № 42-278-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа А.Калыбеков на 2018 год, согласно приложению 23.
12. Утвердить бюджет сельского округа Каракай на 2018-2020 годы согласно приложениям 24, 25 и 26 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 581 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 036 тысяч тенге;
2) затраты – 100 581 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Каракай на 2018 год, согласно приложению 27.
14. Утвердить бюджет поселка Асыката на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 105 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 032 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 201 073 тысяч тенге;
2) затраты – 220 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
15. Утвердить бюджет сельского округа Абай на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Ескерту. 43-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
44. 2018 жылға Мақтарал ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 92-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
45. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
46. "Мақтарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

Сноска. Пункт 43 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
44. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Мактаарал на 2018 год, согласно приложению 92.
45. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
46. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
47. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: О.Шылмұрзаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы: М.Жайлымшиев
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2018 жылға арналған бюджеті

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
47. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата: О. Шылмурзаева
Секретарь районного маслихата: М. Жайлымшиев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет города Жетысай на 2018 год

Ескерту. 9-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 10-қосымша
Жаңа ауыл ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 10-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 11-қосымша
2018 жылға Жаңа ауыл ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі

Сноска. Приложение 9 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 10 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет сельского округа Жана ауыл на 2020 год
Сноска. Приложение 10 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 11 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Жана ауыл на 2018 год

Ескерту. 11-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 12-қосымша
Жылы су ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
1. Кірістер

Сноска. Приложение 11 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 12 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет сельского округа Жылы су на 2018 год
Сноска. Приложение 12 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.Доходы

Ескерту. 25-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 26-қосымша
Қарақай ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 26-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 27-қосымша
2018 жылға Қарақай ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі

Сноска. Приложение 25 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 26 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет сельского округа Каракай на 2020 год
Сноска. Приложение 26 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 27 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Каракай на 2018 год

Ескерту. 52-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 53-қосымша
Мақталы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 53-қосымша алып тасталды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 26.09.2018 № 38-254-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 54-қосымша
2018 жылға Мақталы ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі

Сноска. Приложение 52 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 53 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет сельского округа Макталы на 2020 год
Сноска. Приложение 53 исключено решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26.09.2018 № 38-254-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Приложение 54 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Макталы на 2018 год