Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жылы су ауылдық округi әкiмiнiң 2017 жылғы 20 қарашадағы № 63 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 23 қарашада № 4274 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Жылы су ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылы су ауылдық округіне қарасты көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Жылы су ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге- Тұран атауы;
2) Жылы су ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге- Боралдай атауы;
3) Жылы су ауылындағы Жаңа құрылыс № 3 көшеге- Шымбұлақ атауы;
4) Жылы су ауылындағы Жаңа құрылыс № 4 көшеге- Ақсу атауы;
5) Жылы су ауылындағы Жаңа құрылыс № 6 көшеге- Ақсай атауы;
6) Мырзашоқы ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге- Қайнар бұлақ атауы;
7) Мырзашоқы ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге- Алакөл бұлақ атауы;
8) Баққоныс ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге- Мақташы атауы;
9) Баққоныс ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге- Майтөбе атауы;
10) Баққоныс ауылындағы Жаңа құрылыс № 3 көшеге- Ақбұлақ атауы;
11) Байқоныс ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге– Балқаш атауы;
12) Байқоныс ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге- Бадам атауы.
13) Әл-Фараби ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге- Атақоныс атауы;
14) Әл-Фараби ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшеге- Алмалы атауы;
15) Әл-Фараби ауылындағы Жаңа құрылыс № 3 көшеге- Халықтар Достығы атауы.
2. "Жылы су ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Жылы су Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20 ноября 2017 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 ноября 2017 года № 4274
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года, аким сельского округа Жылы су РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Жылы су следующие наименования:
1) улице Жана курылыс № 1 в селе Жылы су - наименование Туран;
2) улице Жана курылыс № 2 в селе Жылы су - наименование Боралдай;
3) улице Жана курылыс № 3 в селе Жылы су - наименование Шымбулак;
4) улице Жана курылыс № 4 в селе Жылы су - наименование Аксу;
5) улице Жана курылыс № 6 в селе Жылы су - наименование Аксай;
6) улице Жана курылыс № 1 в селе Мырзашокы – наименование Кайнарбулак;
7) улице Жана курылыс № 2 в селе Мырзашокы - наименование Алакол булак;
8) улице Жана курылыс № 1 в селе Бакконыс - наименование Макташы;
9) улице Жана курылыс № 2 в селе Бакконыс - наименование Майтобе;
10) улице Жана курылыс № 3 в селе Бакконыс - наименование Акбулак;
11) улице Жана курылыс № 1 в селе Байконыс - наименование Балкаш;
12) улице Жана курылыс № 2 в селе Байконыс - наименование Бадам;
13) улице Жана курылыс № 1 в селе Аль-Фараби - наименование Атаконыс;
14) улице Жана курылыс № 2 в селе Аль-Фараби - наименование Алмалы;
15) улице Жана курылыс № 3 в селе Аль-Фараби - наименование Халыктар Достыгы.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жылы су" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жылы су ауылдық округі
әкімінің уақытша
міндетін атқарушы: Е. Дауылбаев

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
Обязанности акима
сельского округа Жылы су Е. Дауылбаев