Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 қыркүйектегi № 338 "Сайрам ауданында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн орындарды белгiлеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 22 мамырдағы № 201 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 29 мамырда № 4111 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8 тармағына сәйкес Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 қыркүйектегi № 338 "Сайрам ауданында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн орындарды белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 3847 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйектегі "Мәртөбе" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Олжаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі С.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Сайрамского района от 6 сентября 2016 года № 338 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Сайрамском районе"
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 22 мая 2017 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 мая 2017 года № 4111
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 6 сентября 2016 года № 338 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Сайрамском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2016 года № 3847, опубликовано 23 сентября 2016 года в газете "Пульс Сайрама").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Републики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Сайрамского района, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Олжаева Б.
Аким района С.Сапарбаев