2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 140 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4370 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4353 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шолаққорған ауыл округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 376 172 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 52 394 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 581 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 319 197 мың теңге;
2) шығындар – 376 172 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 203 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 267 122 мың теңге болып белгіленсін.
3. Жартытөбе ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 102 522 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 208 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 853 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 97 461 мың теңге;
2) шығындар – 102 522 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельских округов и поселков на 2018-2020 годы
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 января 2018 года № 4370. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4353 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Шолаккорган на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 376 172 тысяч тенге:
налоговые поступления – 52 394 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 581 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 319 197 тысяч тенге;
2) затраты – 376 172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 07.12.2018 № 203 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 267 122 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2018-2020 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 522 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 853 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 461 тысяч тенге;
2) затраты – 102 522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 203 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
18. 2018 жылы аудандық бюдеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 227 986 мың теңге болып белгіленсін.
19. Қыземшек кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 190 204 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 694 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 399 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –157 111 мың теңге;
2) шығындар – 190 204 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 203 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
20. 2018 жылы аудандық бюдеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 150 008 мың теңге болып белгіленсін.
21. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
22. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 07.12.2018 № 203 (вводится в действие с 01.01.2018).
18. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка в сумме 227 986 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет поселка Кыземшек на 2018-2020 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 204 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 694 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 399 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 157 111 тысяч тенге;
2) затраты – 190 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 07.12.2018 № 203 (вводится в действие с 01.01.2018).
20. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 150 008 тысяч тенге.
21. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
22. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
23. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы І.Омарбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 140 шешіміне 1 қосымша
Шолаққорған ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на офиациальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата І. Омарбеков
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 26 декабря
2017 года № 140
Бюджет сельского округа Шолаккорган на 2018 год