Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 12/61-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 ақпанда № 3976 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VI Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылдың 25 қаңтардағы № 3958 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 санымен тіркелген, 2017 жылы 1 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 534 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 083 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 610 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15 409 945 мың теңге;
шығындар – 16 549 160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 404 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 17 827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 17 827 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 197 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 февраля 2017 года № 12/61-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 февраля 2017 года № 3976. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года № 10/102-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 января 2017 года за № 3958 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Толеби туы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 534 737 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 083 714 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 468 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 610 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 409 945 тысяч тенге;
2) затраты – 16 549 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 404 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 17 827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 17 827 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 404 тысяч тенге;
погашение займов – 3 774 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 197 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

1055198
Төлеби аудандық мәслихатының
2017 жылғы 10 ақпандағы
№ 12/61-VI шешіміне
3 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/50-VI шешіміне
6 қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2017 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Сомасы, мың теңге

1055198
Приложение 3 к решению
Толебийского районного
маслихата от 10 февраля 2017
года № 12/61-VI
Приложение 6 к решению
Толебийского районного
маслихата от 23 декабря
2016 года № 11/50-VI
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2017 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Сумма в тысяч тенге