"Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға берілетін субсидиялардың 2017 жылға арналған көлемдерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 210 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйекте № 5189 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына, 11-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 11094) бұйрығын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға берілетін субсидиялардың 2017 жылға арналған көлемдерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде тіркелген нөмірі 5073, 2017 жылғы 21 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2017 жылғы 1 шілдедегі № 75 (17470) "Дидар", 2017 жылғы 1 шілдедегі № 75 (19982) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы Н. Сақтағанов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 мая 2017 года № 131 "Об установлении объемов субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2017 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 августа 2017 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 сентября 2017 года № 5189
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 18) пункта 2 статьи 7, подпунктом 5) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в целях реализации приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11094), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении объемов субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2017 год" от 26 мая 2017 года № 131 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5073, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 21 июня 2017 года, в газетах "Дидар" от 1 июля 2017 года № 75 (17470), "Рудный Алтай" от 1 июля 2017 года № 75 (19982)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата