Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті)Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 264 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 5264 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті) Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу" жобасына сәйкес және су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес күйде ұстау мақсатында, жер үсті суларының ластануын, қоқыстануы мен сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар дүниесін сақтау үшін, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті) Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі;
2) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті) Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы аумағында шаруашылыққа пайдаланудың арнайы режимі және су қорғау белдеуі аумағында шектеулі шаруашылық қызметі режимі белгіленсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы (М.Н. Нұрғалиев) "Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті) Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу" жобасын Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген құзыретіне сәйкес шаралар қабылдау үшін Риддер қаласының әкіміне және мемлекеттік жер кадастрында есепке алу және су қоры мен жер ресурстарының пайдаланылуына және қорғалуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру үшін арнайы уәкілетті мемлекеттік органдарға тапсырсын.

Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 октября 2017 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 октября 2017 года № 5264
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранной зоны и водоохранной полосы правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) водоохранную зону и водоохранную полосу правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению;
2) специальный режим хозяйственного использования на территории водоохранной зоны и режим ограниченной хозяйственной деятельности на территории водоохранной полосы правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области согласно действующему законодательству Республики Казахстан.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области (Нургалиев М.Н.) передать проект "Установление водоохранной зоны и водоохранной полосы правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области" акиму города Риддера для принятия мер в соответствии с установленной законодательством Республики Казахстан компетенцией и специально уполномоченным государственным органам для учета в государственном земельном кадастре и для осуществления государственного контроля за использованием и охраной водного фонда и земельных ресурсов.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.З. Байбековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының Д. Ахметов
әкімі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясының басшысы
______________ Р. Сүлейменов
2017 жылғы "10" қазан
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің басшысы
______________ Ғ. Сүлейменов
2017 жылғы "10" қазан
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2017 жылғы " 9 " қазандағы
264 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті) Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі
Су объектісі,
Су қорғау аймағы
Соның ішінде су қорғау белдеуі
Ұзындығы, км
Ауданы, га
Ені, м
Ұзындығы, км
Ауданы, га
Ені, м
1
2
3
4
5
6
7
Кедровка өзенінің оң жағалауы
0,1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байбекова Ш.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Ертисской бассейновой инспекции
по регулированию использования и
охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________ Р. Сулейменов
"10" октября 2017 года
Руководитель
Департамента охраны общественного здоровья
Восточно-Казахстанской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
_____________________ Г. Сулейменов
"10" октября 2017 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "9" октября 2017 года № 264
Водоохранная зона и водоохранная полоса правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области
Водный объект,
Водоохранная зона
В том числе водоохранная полоса
Протяженность, км
Площадь, га
Ширина, м
Протяженность, км
Площадь, га
Ширина, м
1
3
4
5
6
7
8
Правый берег реки Кедровка
0,1

2,122
205-220
0,98
0,352
35
Ескертпе:
Су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары мен ені бекітілген "Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында (Үлбі кенті) Кедровская көшесі, 32-де орналасқан жер учаскесінің тұстамасындағы Кедровка өзенінің оң жағалауының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу" жобасының картографиялық материалында көрсетілген.

2,122
205-220
0,98
0,352
35
Примечание:
Границы и ширина водоохранных зон и водоохранных полос отражены в картографическом материале утвержденного проекта "Установление водоохранной зоны и водоохранной полосы правого берега реки Кедровка в створе земельного участка, расположенного по улице Кедровская 32, в городе Риддер (поселок Ульба) Восточно-Казахстанской области".