Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 145 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 ақпанда № 4879 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға барлық маршруттар үшін бірыңғай тариф жолаушының бір рет жол жүруіне 90 (тоқсан) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" 2014 жылғы 13 тамыздағы № 6444 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3457 тіркелген, 2014 жылғы 21 тамызда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде, 2014 жылғы 28 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық
мәслихатының хатшысы
________________ А. Абакумов
"13" 01 2017 жылы

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 января 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 февраля 2017 года № 4879
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорска в размере 90 (девяносто) тенге за одну поездку пассажира.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Усть-Каменогорска" от 13 августа 2014 года № 6444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3457, опубликовано 21 августа 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск", 28 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Усть-Каменогорского
городского маслихата
________________А. Абакумов
"13" 01 2017 года