Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 87 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 4883 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 2043 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 28.09.2021 № 2043 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабы 6) тармақша, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабы 1) тармақшасы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 04.07.2019 № 1170 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сәйкес мөлшерде белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" әкімдіктің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 748 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4557 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдедегі № 52 "Семей таңы", 2016 жылғы 1 шілдедегі № 52 "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. В. Шароваға жүктелсін.
4. Осы әкімдік қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
Қала әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 января 2017 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 февраля 2017 года № 4883. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 сентября 2021 года № 2043
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28.09.2021 № 2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04.07.2019 № 1170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата от 6 мая 2016 года № 748 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4557, опубликовано в газетах "Семей таңы" от 1 июля 2016 года № 52, "Вести Семей" от 1 июля 2016 года № 52).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата возложить на заместителя акима города Шарову Н. В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
Приложение к постановлению
акимата города