"Озерки ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/140-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қантарда № 5408 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/222-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.12.2018 № 33/222-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VІ "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5364 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Озерки ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 073,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 389,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 895,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 789,3 мың теңге;
2) шығындар – 28 073,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

"О бюджете Озерского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 22/140-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 5408. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/222-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей ВосточноКазахстанской области от 29.12.2018 № 33/222-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5364), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Озерского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 073,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 389,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 895,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 789,3 тысяч тенге;
2) затраты – 28 073,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 24.05.2018 № 26/167-VI ; 07.12.2018 № 31/208-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қалалық бюджеттен 2018 жылға берілетін субвенция көлемі 16 937,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы
Р. Шілдебаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24.05.2018 № 26/167-VI; от 07.12.2018 № 31/208-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2018 год в сумме 16 937,0 тысяч тенге
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии городского маслихата Р. Шельдебаев
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1
к решению