"2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 15/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қазанда № 5241 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабы 1 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75 - VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VI сессиясы шешімін негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5230 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4809 тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, "Лениногорская правда" газетінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес 2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5442057,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2840338,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2526486,4 мың теңге;
2) шығындар – 6010651,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 586454,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 648340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61885,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1155047,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1155047,8 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 474890 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017 - 2019 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 15/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 октября 2017 года № 5241
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5230), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4809 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 января 2017 года, в газете "Лениногорская правда" от 20 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5442057,9 тысяч тенге, том числе:
налоговые поступления – 2840338,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2526486,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6010651,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 586454,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 648340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61885,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1155047,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1155047,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 474890 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 86914 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 68789 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
12 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы Островский көшесі, 38 бойынша тұрғын үй салуға 371212 мың теңге мөлшерінде кредит беру көзделсін.";
1- қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 86914 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 68789 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год кредиты из областного бюджета на строительство жилого дома по улице Островского, 38 в городе Риддере Восточно-Казахстанской области в размере 371212 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1 к решению
XV сессии Риддерского
городского маслихата