"2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 17/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 5319 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75 - VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172 - VI сессиясы шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5293 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2 - VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4809 тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, "Лениногорская правда" газетінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес 2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
кірістер – 6079185,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2840338,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3163614 мың теңге;
шығындар – 6647779 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 585521,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 647407 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61885,7 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -1154114,8 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154114,8 мың теңге.";
7 - тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында 1151620 мың теңге мөлшерінде іс-шаралары ескерілсін, соның ішінде:";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017 - 2019 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 17/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2017 года № 5319
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5293), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4809 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 января 2017 года, в газете "Лениногорская правда" от 20 января 2017 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 6079185,5 тысяч тенге, том числе:
налоговые поступления – 2840338,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3163614 тысяч тенге;
затраты – 6647779 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 585521,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 647407 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61885,7 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 1154114,8 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1154114,8 тысяч тенге";
в пункте 7:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в расходах городского бюджета на 2017 год мероприятия в размере 1151620 тысяч тенге, в том числе:";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 480090 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 53933 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 1078128 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
12 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен 375897 мың теңге мөлшерінде кредит беру көзделсін, соның ішінде:
371212 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы Островский көшесі, 38 бойынша тұрғын үй салуға;
4685 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының 6, 7 ықшамаудандарына магистарльдық және ішкі кварталдық жылу желілерін салуға.";
13 - тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға Қазақстан Ұлттық қорынан кредиттеу 642722 мың теңге мөлшерінде көзделсін, соның ішінде:";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"330400 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының 6, 7 ықшамаудандарына магистарльдық және ішкі кварталдық жылу желілерін салуға;";
келесі мазмұндағы 13 - 2 - тармақтары толықтырылсын:
"13 - 2. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар бойынша облыстық бюджет шығындарын өтеуге арналған трансферттерді қайтару 7296 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
1 - қосымша осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы А.АФАНАСЬЕВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 480090 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 53933 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 1078128 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год кредиты из областного бюджета в размере 375897 тыс. тенге, том числе:
371212 тысяч тенге – на строительство жилого дома по улице Островского, 38 в городе Риддере Восточно-Казахстанской области;
4685 тысяч тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных тепловых сетей в 6, 7 микрорайонах города Риддера Восточно-Казахстанской области.";
в пункте 13:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"13. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год кредиты из Национального фонда Республики Казахстан на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения в размере 642722 тысяч тенге, в том числе:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"330400 тысяч тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных тепловых сетей в 6, 7 микрорайонах города Риддера Восточно-Казахстанской области;";
дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год возврат трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства по отчислениям на обязательное социальное медицинское страхование в размере 7296 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А.АФАНАСЬЕВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1
к решению XVII сессии
Риддерского городского
маслихата