"Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Глуховка ауылында шектеу шараларын белгілеу туралы" Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 5134 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес , Глуховка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Глуховка ауылдық округі әкімінің 2016 жылдың 29 наурыздағы № 2 "Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Глуховка ауылында шектеу шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4978 болып тіркелді, "Бесқарағай тынысы" аудандық газетінің № 38 санында жариялған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глуховка ауылдық
округі әкімі А.Искаков

О признании утратившим силу решение акима Глуховского сельского округа от 29 марта 2017 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Глуховка Глуховского сельского округа Бескарагайского района"
Решение акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2017 года № 5134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Глуховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Глуховского сельского округа от 29 марта 2017 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Глуховка Глуховского сельского округа Бескарагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4978, опубликовано в районной газете "Бесқарағай тынысы" за № 38).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глуховского
сельского округа А.Искаков