"Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің 41 разъезінде шектеу iс-шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 44 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 92 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 5043 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық - санитарлық инспекторының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 140 ұсынысы негізінде Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің 41 разъезінде шектеу iс-шараларын белгілеу туралы" Бородулиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 44 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4916 тіркелген, 2017 жылғы 07 сәуірде № 14 (685) "Аудан тынысы", 2017 жылғы 07 сәуірде № 14 (7004) "Пульс района" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К. Қ. Бичуиновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Акулов

О признании утратившим силу постановления акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 44 "Об установлении ограничительных мероприятий по разъезду 41 Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2017 года № 5043
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Бородулихинского района от 17 марта 2017 года № 140 акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района "Об установлении ограничительных мероприятий по разъезду 41 Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района" от 13 марта 2017 года № 44 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4916, опубликованное в районных газетах "Аудан тынысы" от 07 апреля 2017 года № 14 (685), "Пульс района" от 07 апреля 2017 года № 14 (7004)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бичуинова К. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов