"2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 шілдедегі № 13-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 5152 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 12/123-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5128 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4807 нөмірімен тіркелген, аудандық "Аудан тынысы - Пульс района" газетінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4367483,7мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1030473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10749,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31881 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3294380,1 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 4465314,5 мың теңге;";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1450 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 258500 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5, 6 -қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Балтабаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 13-2- VI шешіміне 1-қосымша
Бородулиха аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2017 года № 13-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 августа 2017 года № 5152
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106,109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 июля 2017 года №12/123-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5128) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4807, опубликовано в районной газете "Аудан тынысы - Пульс района" от 27 января 2017 года № 4, от 3 февраля 2017 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 4367483,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1030473 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10749,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31881 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3294380,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 4465314,5 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 1450 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 258500 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Балтабаева
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 28 июля 2017 года № 13-2-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-2-VI шешіміне 5-қосымша
2017 жылға арналған ауылдық және кенттік округ әкімдері аппараттарының бағдармалары бойынша шығындар
Ауылдық (кенттік) округтердегі
аппараттардың атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық, округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шығындар
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға шығындар
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге шығындар
Мемлекеттіқ органның күрделі шығыстары
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру шығыстары
Бағдарлама

от 23 декабря 2016 года
№ 8-2-VI
Затраты по программам аппаратов акимов сельских и поселкового округов на 2017 год
№ п/п
Наименование аппаратов
сельских (поселковых) округов
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Затраты на освещение улиц населенных пунктов
Затраты на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Капитальные расходы государственного органа
Затраты на благоустройство и озеленение населенных пунктов
Программа