"2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 16/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5249 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 37/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5230 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4796 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5425172,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2172008,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6307,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36822 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3210035,2 мың теңге;
2) шығындар – 5669423,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 125494,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149680,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 24186 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2017 года № 16/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5249. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 37/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5230) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4796, опубликовано 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5425172,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2172008,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6307,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36822 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3210035,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5669423,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 125494,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149680,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24186 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -369745,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369745,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 149680,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24186 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 244250,8 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 498145,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 33577,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 149680,5 мың теңге сомасында көзделсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 44132,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес 1, 5, 6 қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Бородина
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -369745,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –369745,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 149680,5 тысяч тенге;
погашение займов – 24186 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 244250,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 498145,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 33577,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 149680,5 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 44132,6 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Бородина
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного
маслихата