2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 142 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 сәуірде № 4970 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Уәлиге жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Қасымжанов
Зайсан ауданының әкімдігінің
2017 жылғы "24" наурыздағы
№ 142 қаулысымен бекітілген
2017 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырмасын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
теңге
Ауданның атауы
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Бір айға бір тәрбиеленушіге орта есеп шығыны теңге
Бір айда ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Балабақшалар
Мектеп жанындағы шағын орталықтар
Балабақшалар
Мектеп жанындағы шағын орталықтар
Балабақшалар
Мектеп жанындағы шағын орталықтар
Балабақшалар
Шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 24 марта 2017 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2017 года № 4970. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зайсанского района Уали М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Т. Касымжанов
Утвержден постановлением
акимата Зайсанского района
от "24" марта 2017 года № 142
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
тенге
Наименование района
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников,человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады
Мини-центры
Детские сады
Мини-центры
Детские сады
Мини-центры
Детские сады
Мини-центры
Республиканский бюджет
местный бюджет
Республиканский бюджет
местный бюджет