"Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округінің "Қызыл-жұлдыз" елді мекеніне шектеу іс-шараларын енгізуді белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 154 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 145 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5012 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округінің "Қызыл-жұлдыз" елді мекеніне шектеу іс-шараларын енгізуді белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 154 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 29 сәуірдегі 4529 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 19 мамырдағы "Тарбағатай" газетінің № 40-41 (8040) санында жарияланған).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Д. Оразбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района "Об установлении ограничительных мероприятий в населенном пункте "Кызыл-жулдыз" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" № 154 от 01 апреля 2016 года
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 3 апреля 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2017 года № 5012
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
Постановление акимата Тарбагатайского района от 01 апреля 2016 года №154 "Об установлении ограничительных мероприятий в населенном пункте "Кызыл-жулдыз" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 апреля 2016 года за № 4529 опубликованное в газете "Тарбагатай" за № 40-41 (8040) от 19 мая 2016 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев