Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 254 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 5135 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 203 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 27.05.2019 № 203 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сай мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Сабырбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Қ. Мауадинов
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "28" маусым
№ 254 қаулысына қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері
Ұйымдардың тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
Елу адамнан жүз адамға дейін
2
Жүз бір адамнан екі жүз елу адамға дейін
3
Екі жүз елу бір адамнан жоғары
4

О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2017 года № 5135. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2019 года № 203
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27.05.2019 № 203 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости инвалидов акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложению от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Е. Сабырбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района К. Мауадинов
Приложение
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от "28" июня 2017 года
№ 254
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Размер квоты %
От пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4