2016 жылғы 22 қарашадағы № 5 "Ұлан ауданының Айыртау ауылдық округінің Новая Канайка ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 5144 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Айыртау ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШТІ:
1. 2016 жылғы 22 қарашадағы № 5 "Ұлан ауданының Айыртау ауылдық округінің Новая Канайка ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 4774 болып тіркелген, аудандық "Ұлан таңы" газетінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 48 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы С. Бекетова

О признании утратившим силу решения № 5 от 22 ноября 2016 года "Об установлении ограничительных мероприятии в селе Новая Канайка Айыртауского сельского округа Уланского района"
Решение акима Айыртауского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2017 года № 5144
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" исполняющий обязанности акима Айыртауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Новая Канайка Айыртауского сельского округа Уланского района" № 5 от 22 ноября 2016 года (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4774, опубликовано за № 48 в районной газете "Ұлан таңы" от 11 ноября 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Айыртауского сельского округа С. Бекетова