"Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 98 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 160 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 5139 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 98 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5019 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 26 мамырында жарияланды).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.В.Лисинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі А. Тоқтаров

О признании утратившим силу постановления акимата Шемонаихинского района от 14 апреля 2017 года № 98 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2017 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2017 года № 5139
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2017 года "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 14 апреля 2017 года № 98 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5019, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 мая 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Лисину В.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров