Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 140 "Батыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 шілдедегі № 194 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 4870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы №140 "Батыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3952 тіркелген, 2015 жылғы 24 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ә.Р. Аманбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.К. Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов

О признании утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2015 года № 140 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 июля 2017 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2017 года № 4870
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2015 года №140 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3952, опубликованное 24 июля 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области" (Аманбаева А.Р.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулову А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Кульгинов А.