Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі Мерген ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 4949 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Мерген ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Мерген ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Мерген ауылдық округі Мерген ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Мырзағали" көшесі – "Бірлік" көшесі;
"Ниетқали" көшесі – "Жерұйық" көшесі;
"Құбай" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі деп қайта аталсын.
2. Мерген ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т.Жумашев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтіқ құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мерген ауылдық округі әкімі М.Сагаденов

О переименовании некоторых улиц села Мергенево Мергеневского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Мергеневского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 7 ноября 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 ноября 2017 года № 4949
В соответствии с Законами Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Мергенево и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Мергеневского сельского округа РЕШИЛ:
1.Переименовать некоторые улицы села Мергенево Мергеневского сельского округа Акжаикского района:
улица "Мырзағали" -улица "Бірлік";
улица "Ниетқали" – улица "Жерұйық";
улица "Құбай" – улица "Тәуелсіздік".
2. Главному специалисту аппарата акима Мергеневского сельского округа (Т.Жумашев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3.Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4.Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Мергеневского сельского округа М.Сагаденов