Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 4686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Сарытоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 шілдедегі № 5 "Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 1 "Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі Жанама ауылының аумағындағы "Заңтөбе" бөлігіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4503 тіркелген, 2016 жылғы 15 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Сарытоғай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Андешова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сарытоғай ауылдық округінің әкімі А. Әлжан

О признании утратившим силу решения акима Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области
Решение акима Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 30 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 февраля 2017 года № 4686
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Республики Казахстан аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сартогайского сельского округа Акжаикского района от 20 июля 2016 года № 5 "О внесении изменений в решение акима Сартогайского сельского округа Акжаикского района от 5 апреля 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории части "Заңтөбе" села Жанама Сарытогайского сельского округа Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4503, опубликованное 15 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Главному специалисту аппарата акима Сартогайского сельского округа (Г. Андешова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Сартогайского сельского округа А. Әлжан