Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 11-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 4733 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 12.02.2018 № 21-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4651 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 664 033 мың теңге:
салықтық түсімдер – 502 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 156 048 мың теңге;
2) шығындар – 3 773 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 153 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 934 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 448 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221 316 мың теңге:
қарыздар түсімі – 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 934 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 295 мың теңге.";
6-тармақта:
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 445 227 мың теңге, соның ішінде:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуімен мектеп алды даярлыққа, 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты, оқулықтар сатып алуға – 63 066 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 11-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 марта 2017 года № 4733. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.02.2018 № 21-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4651, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Екпін") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 664 033 тысячи тенге:
налоговые поступления – 502 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 156 048 тысяч тенге;
2) затраты – 3 773 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 153 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 934 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 448 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221 316 тысяч тенге:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 26 934 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 295 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты из областного бюджета – 445 227 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ в детском дошкольном образовании, перевыпуском новых учебников для предшкольный подготовки, 1, 2, 5, 7 классов – 63 066 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:

"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылы Жақсығұлов көшесі бойындағы жол учаскесін күрделі жөндеуге – 57 036 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылы Шамов көшесі бойындағы жол учаскесін күрделі жөндеуге – 61 369 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"капитальный ремонт участка дороги по улице Жаксыгулова села Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 57 036 тысяч тенге;";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"капитальный ремонт участка дороги по улице Шамова села Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 61 369 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 188
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 515
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43 948
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 500
6
Жер қатынастары
12 076
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 076
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 076
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18 508
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 508
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
18 508
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 195
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 195
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 195
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 195
12
Көлiк және коммуникация
493 157
1
Автомобиль көлiгi
491 957
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
480 957
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
106 234
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
374 723
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 200
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 200
13
Басқалар
36 868
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 517
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі

006
Организация санитарного убоя больных животных
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 188
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 515
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43 948
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8 500
6
Земельные отношения
12 076
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 076
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 076
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18 508
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 508
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 508
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 195
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 195
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 195
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 195
12
Транспорт и коммуникации
493 157
1
Автомобильный транспорт
491 957
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
11 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
480 957
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
106 234
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
374 723
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 200
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 200
13
Прочие
36 868
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 517
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)