Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 4994 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 12.02.2018 № 21-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4651 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3 936 894 мың теңге:
салықтық түсімдер – 493 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 799 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 428 909 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 046 189 мың теңге;";
6-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит – 493 604 мың теңге, соның ішінде:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 6 334 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті ендіруге – 5 590 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 4 223 мың теңге;
жастар практикасына – 11 572 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 586 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 38 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Амангелді ауылының су құбырын реконструкциялауға – 60 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Мерей ауылының су құбырын реконструкциялауға – 204 344 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2017 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 декабря 2017 года № 4994. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.02.2018 № 21-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4651, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Екпін") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3 936 894 тысячи тенге:
налоговые поступления – 493 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 814 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 799 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 428 909 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 046 189 тысяч тенге;";
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского бюджета – 493 604 тысячи тенге, в том числе на:
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 6 334 тысячи тенге;
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 5 590 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 4 223 тысячи тенге;
молодежную практику – 11 572 тысячи тенге;
доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 2 586 тысяч тенге;
установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 38 тысяч тенге;
реконструкцию водопровода села Амангельды Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 60 000 тысяч тенге;
реконструкцию водопровода села Мерей Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 204 344 тысячи тенге;

Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы 2-Шежін ауылының су құбырын реконструкциялауға – 113 830 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 85 087 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 691 485 мың теңге, соның ішінде:";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 1 260 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылының Мәметова көшесінің жол учаскесін күрделі жөндеуге – 119 119 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылының солтүстік бөлігінің жолдарын күрделі жөндеуге" мемлекеттік сараптамасымен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 8 661 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

реконструкцию водопровода села Чижа-2 Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 113 830 тысяч тенге;
реализацию мер социальной поддержки специалистов – 85 087 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты из областного бюджета – 691 485 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"внедрение системы "Е-Халық" – 1 260 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"капитальный ремонт участка дороги по улице Маметовой села Таскала, Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 119 119 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на "Капитальный ремонт дорог северной части села Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области" – 8 661 тысяча тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

15 381
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64 560
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 145
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 489
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 350
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 188
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 125
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43 948
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 315
6
Жер қатынастары
12 979
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 979
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 979
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18 920
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 920
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 920
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 350
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 350
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 350
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 350
12
Көлiк және коммуникация
631 022
1
Автомобиль көлiгi
630 422
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 252
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 252
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
619 170
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122 966
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
496 204
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

15 381
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64 560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9 145
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 489
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 350
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 188
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 125
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43 948
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 315
6
Земельные отношения
12 979
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 979
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 979
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18 920
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 920
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 920
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 350
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 350
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 350
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 350
12
Транспорт и коммуникации
631 022
1
Автомобильный транспорт
630 422
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 252
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
11 252
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
619 170
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122 966
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
496 204
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям