Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 4744 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Утешев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 наурыздағы
№10-2 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №32-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4221 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтарда "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы "Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №34-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4289 тіркелген, 2016 жылғы 14 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №3-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4414 тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 тамыздағы "Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №6-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4523 тіркелген, 2016 жылғы 26 тамызда "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2017 года № 4744
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата согласно приложения.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Утешев
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 14 марта 2017 года №10-2
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений
Теректинского районного маслихата
1. Решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4221, опубликованное 16 января 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат");
2. Решение Теректинского районного маслихата от 19 февраля 2016 года №34-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4289, опубликованное 14 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Теректинского районного маслихата от 29 апреля 2016 года №3-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4414, опубликованное 27 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Теректинского районного маслихата от 8 августа 2016 года №6-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4523, опубликованное 26 августа 2016 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь");

5. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі "Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" №7-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4576 тіркелген, 2016 жылғы 19 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы "Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №8-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4632 тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған);
7. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Теректі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" №3-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4417 тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Теректинского районного маслихата от 28 сентября 2016 года №7-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4576, опубликованное 19 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Теректинского районного маслихата от 7 декабря 2016 года №8-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4632, опубликованное 30 декабря 2016 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь");
7. Решение Теректинского районного маслихата от 29 апреля 2016 года №3-4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Теректинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4417, опубликованное 27 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").