2018-2020 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5030 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2019 № 37-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5015 тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 025 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 192 982 мың теңге;
2) шығындар – 220 025 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 31.10.2018 № 32-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және осы шешімнің 4 - тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8, 10, 12 - баптары қаперге және басшылыққа алынсын.
4. Шыңғырлау ауылдық округінің бюджетіне 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциясы жалпы сомасы 164 855 мың теңге белгіленсін.

О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2018-2020 годы
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 5030. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2019 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2019 № 37-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5015), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 025 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 198 325 тысяч тенге;
2) затраты – 220 025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.10.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Поступления в бюджет Чингирлауского сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статьи 8, 10, 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы".
4. Установить на 2018 год размер субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет Чингирлауского сельского округа в общей сумме 164 855 тысяч тенге.

4-1. Шыңғырлау ауылдық округінің бюджетіне 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 33 470 мың теңге ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 6 022 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 904 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 1 124 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 22 238 мың теңге;
ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыруға – 2 000 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға – 1 182 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 24.04.2018 № 22-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 22.08.2018 № 28-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2018 № 32-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.
6. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

4-1. Учесть в бюджете Чингирлауского сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 33 470 тысяч тенге:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 6 022 тысячи тенге;
на освещение улиц населенных пунктов – 904 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 1 124 тысячи тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 22 238 тысяч тенге;
на организацию бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности – 2 000 тысячи тенге;
на дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения – 1 182 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.04.2018 № 22-1 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решениями Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.08.2018 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 31.10.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.
6. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

7. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Бисенғалиева
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
29 желтоқсандағы № 18-2
шешіміне 1- қосымша
2018 жылға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 31.10.2018 № 32-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Г.Бисенгалиева
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года № 18-2
Бюджет Чингирлауского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.10.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма