Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 107 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 16709 болып тіркелді
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңы 17 - бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 19 наурыздағы
№ 107 бұйрығымен бекітілген
Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
р/н
Пайдалы қазбалар түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар түрі
Облысы
Географиялық координаттары (солтүстік ендігі және шығыс бойлығы)
1
2
3
4
5
6
1
Көмірсутек шикізаты
Жыланшық учаскесі
XIX-36-A(ішінара), B(ішінара), D(ішінара), E(ішінара); XX-35-C(ішінара), F(ішінара); XX-36-A(ішінара), B(ішінара), D(ішінара), E(ішінара) блоктары
Қостанай
49°34’30" 64°12’30"
49°34’30" 64°18’30"
49°30’00" 64°14’00"
49°17’00" 64°14’20"
49°16’00" 64°17’45"
49°’06’00" 64°11’10"
49°03’00" 64°05’00"
49°04’00" 63°57’00"
49°08’45” 63°55’30”
49°12’10” 63°55’54"

Об утверждении Перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 марта 2018 года № 107. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2018 года № 16709.
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Департаменту недропользования Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
Утвержден
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 19 марта 2018 года № 107
Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
п/п
Вид полезного ископаемого
Наименование месторождения, участка недр
Местонахождение
Вид операций по недропользованию
Область
Географические
координаты
(с.ш. – в.д.)
1
2
3
4
5
6
1
Углеводородное сырье
Участок Жиланшик
Блоки XIX-36-A(частично), B(частично), D(частично), E(частично); XX-35-C(частично), F(частично); XX-36-A(частично), B(частично), D(частично), E(частично)
Костанайская
49°34’30" 64°12’30" 49°34’30" 64°18’30" 49°30’00" 64°14’00" 49°17’00" 64°14’20" 49°16’00" 64°17’45" 49°06’00" 64°11’10" 49°03’00" 64°05’00" 49°04’00" 63°57’00" 49°08’45” 63°55’30” 49°12’10” 63°55’54"

Ауданы 1147,07 шаршы км.
Барлау
9
Көмірсутек шикізаты
Р-9(1) учаскесі
XXV-15-В(ішінара),С,E
(ішінара),F; XXVI-15-B(ішінара),C(ішінара) блоктары
Атырау
47°10’00" 54°00’00"
47°10’00" 53°47’00"
47°40’00" 53°47’00"
47°40’00" 54°00’00"
Учаскеден 1,52 шаршы.км.
Оңтүстік Қамыскөл кен орнының бөлігі алынып тасталынады.
Ауданы 908,46 шаршы км.
Барлау
10
Көмірсутек шикізаты
Р-9(2) учаскесі
XXV-16-A(ішінара), B(ішінара), D(ішінара), E(ішінара), F(ішінара); XXVI-16-A(ішінара),B,C; XXVI-17-A(ішінара) блоктары
Атырау
47°10’00" 54°35’27"
47°10’00" 54°00’00"
47°40’00" 54°00’00"
47°40’00" 54°07’23"
47°39’50" 54°08’00"
47°40’00" 54°08’27"
47°40’00" 54°11’03"
47°39’50" 54°11’30"
47°39’50 54°13’20"
47°40’00" 54°16’45"
47°35’06" 54°20’00"
47°29’00" 54°20’00"
47°28’59 54°24’02"
47°20’00" 54°30’00"
Учаскеден Әлімбай - 1,17 шаршы км., Иманқара – 0,17 шаршы км., Оңтүстік Қамыскөл (ішінара) - 0,52 шаршы км кен орындары алынып тасталынады.
Ауданы 1821,70 шаршы км.
Барлау
11
Көмірсутек шикізаты
Р-9(3) учаскесі
XXVI-15-E(ішінара),F; XXVII-15-B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара),F; XXVIII-14-B(ішінара), C(ішінара); 15-A(ішінара), B(ішінара),C,E (ішінара), F(ішінара) блоктары
Атырау
46°20’00" 53°48’24"
46°33’00" 53°48’24"
46°33’05" 53°18’53"
46°38’59" 53°18’16"
46°40’00" 53°47’00"
47°00’00" 53°47’00"
47°10’00" 53°47’00"
47°10’00" 54°00’00"
46°28’36" 54°00’00"
46°28’36" 53°56’12"
46°24’00" 53°50’00"
46°20’00" 53°50’00"
Учаскеден Масабай-1,474 шаршы.км, Қосшағыл-5,45 шаршы км, Алаойл – 71,58 (ішінара) шаршы км кен орындары алынып тасталынады.
Ауданы 1677,39 шаршы км.
Барлау
12
Көмірсутек шикізаты
Р-9(4) учаскесі
XXVI-16-D,E(ішінара), F(ішінара), 17-D(ішінара); XXVII-16-A(ішінара), B(ішінара), D(ішінара), E(ішінара); XXVIII-16-A(ішінара), B(ішінара), D(ішінара) блоктары
Атырау
46°28’36" 54°00’00"
47°10’00" 54°00’00"
47°10’00" 54°35’27"
47°09’00" 54°36’00"
47°08’00" 54°30’00"
47°06’04" 54°30’00"
47°06’00" 54°18’00"
47°00’00" 54°18’00"
46°49’21" 54°18’00"
46°49’18" 54°14’07"
46°32’41" 54°14’40"
46°33’55" 54°13’53"
46°28’36" 54°05’34"
46°28’36" 54°00’00"
Учаскеден Құлсары – 3,76 шаршы км.,Тюлюс – 1,81 шаршы км, Акингень-3,52 шаршы км, Алаойл-106,16 шаршы км кен орындары алынып тасталынады
Ауданы 1540,37 шаршы км.
Барлау
13
Көмірсутек шикізаты
Жаңатан учаскесі
XXIII-21-F(ішінара)
XXIII-22-D(ішінара), E(ішінара); XXIV-21-C(ішінара); XXIV-22-A(ішінара), B(ішінара) блоктары
Ақтөбе
47°55’59 57°09’15
47°57’21 57°00’37
47°56’35 56°58’33
47°57’53 56°57’48
47°57’58 56°54’50
47°58’07 56°53’36
48°08’26 56°58’02
48°08’24 57°07’03
48°07’00 57°08’00
48°07’00 57°10’41
48°09’14 57°11’43
48°09’14 57°14’35
48°05’59 57°12’57

Площадью 1147,07 кв.км.
Разведка
9
Углеводородное сырье
Участок Р-9(1)
Блоки XXV-15-В(частично),С, E(частично),F; XXVI-15-B(частично), C(частично).
Атырауская
47°10’00" 54°00’00" 47°10’00" 53°47’00" 47°40’00" 53°47’00" 47°40’00" 54°00’00"
Из участка исключается часть месторождения Южный Камыскуль-1,52 кв.км.
Площадь - 908,46 кв.км.
Разведка
10
Углеводородное сырье
Участок Р-9(2)
Блоки XXV-16-A(частично), B(частично), D(частично), E(частично), F(частично); XXVI-16-A(частично),B, C; XXVI-17-A(частично).
Атырауская
47°10’00" 54°35’27" 47°10’00" 54°00’00" 47°40’00" 54°00’00" 47°40’00" 54°07’23" 47°39’50" 54°08’00" 47°40’00" 54°08’27" 47°40’00" 54°11’03" 47°39’50" 54°11’30" 47°39’50 54°13’20" 47°40’00" 54°16’45" 47°35’06" 54°20’00" 47°29’00" 54°20’00" 47°28’59 54°24’02" 47°20’00" 54°30’00"
Из участка исключается месторождения Алимбай-1,17 кв.км,
Иманкара-0,17 кв.км,
Южный Камыскуль-0,52 кв.км. (частично)
Площадь - 1821,70 кв.км.
Разведка
11
Углеводородное сырье
Участок Р-9(3)
Блоки XXVI-15-E(частично),F; XXVII-15-B(частично), C(частично), E(частично),F; XXVIII-14-B(частично), C(частично); 15-A(частично), B(частично),C,E
(частично), F(частично).
Атырауская
46°20’00" 53°48’24" 46°33’00" 53°48’24" 46°33’05" 53°18’53" 46°38’59" 53°18’16" 46°40’00" 53°47’00" 47°00’00" 53°47’00" 47°10’00" 53°47’00" 47°10’00" 54°00’00" 46°28’36" 54°00’00" 46°28’36" 53°56’12" 46°24’00" 53°50’00" 46°20’00" 53°50’00"
Из участка исключается месторождения
Масабай-1,474 кв.км,
Косчагыл-5,45 кв.км,
Алаойл-71,58 кв.км.
(частично)
Площадь - 1677,39 кв.км.
Разведка
12
Углеводородное сырье
Участок Р-9(4)
Блоки XXVI-16-D,E(частично), F(частично), 17-D(частично); XXVII-16-A(частично), B(частично), D(частично), E(частично); XXVIII-16-A(частично), B(частично), D(частично).
Атырауская
46°28’36" 54°00’00" 47°10’00" 54°00’00" 47°10’00" 54°35’27" 47°09’00" 54°36’00" 47°08’00" 54°30’00" 47°06’04" 54°30’00" 47°06’00" 54°18’00" 47°00’00" 54°18’00" 46°49’21" 54°18’00" 46°49’18" 54°14’07" 46°32’41" 54°14’40" 46°33’55" 54°13’53" 46°28’36" 54°05’34" 46°28’36" 54°00’00"
Из участка исключается месторождения
Кулсары-3,76 кв.км,
Тюлюс-1,81 кв.км,
Акингень-3,52 кв.км,
Алаойл-106,16 кв.км.
(частично)
Площадь - 1540,37 кв.км.
Разведка
13
Углеводородное сырье
Участок Жанатан
Блоки XXIII-21-F(частично)
XXIII-22-D(частично), E(частично); XXIV-21-C(частично); XXIV-22-A(частично), B(частично).
Актюбинская
47°55’59 57°09’15 47°57’21 57°00’37 47°56’35 56°58’33 47°57’53 56°57’48 47°57’58 56°54’50 47°58’07 56°53’36 48°08’26 56°58’02 48°08’24 57°07’03 48°07’00 57°08’00 48°07’00 57°10’41 48°09’14 57°11’43 48°09’14 57°14’35 48°05’59 57°12’57

Ауданы 416,84 шаршы км.
Барлау
14
Көмірсутек шикізаты
Қарашқазған учаскесі
XXIII-19-B(ішінара), C(ішінара); XXIII-20-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) блоктары
Ақтөбе
48°12’25" 56°30’00"
48°12’15" 56°10’00"
48°12’00" 55°58’30"
48°15’00" 55°58’30"
48°15’00" 55°45’00"
48°20’00" 55°45’00"
48°20’00" 56°30’00"
Ауданы 716,24 шаршы км.
Барлау
15
Көмірсутек шикізаты
C блогы
XXIII-21-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара), F(ішінара); XXIV-21-B(ішінара), C(ішінара), XXIII-22-A(ішінара) блоктары
Ақтөбе
47°58’07" 56°53’36"
47°58’22" 56°48’40"
48°00’29" 56°42’23"
48°07’07" 56°46’38"
48°11’25" 56°44’30"
48°12’27" 56°44’54"
48°12’24" 56°31’19"
48°12’25" 56°30’00"
48°20’00" 56°30’00"
48°20’00" 56°35’00"
48°20’00" 57°01’38"
48°08’26" 56°58’02"
Ауданы 908,02 шаршы км.
Барлау
16
Көмірсутек шикізаты
В блогы
XXII-21-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), D(ішінара),E,F; XXII-22-A(ішінара), D(ішінара) блоктары
Ақтөбе
48°20’00" 57°01’38"
48°20’00" 56°35’00"
48°31’25" 56°35’21"
48°31’25" 56°42’58"
48°32’27" 56°44’30"
48°32’27" 57°01’28"
48°29’35" 57°05’05"
Ауданы 780,84 шаршы км.
Барлау
17
Көмірсутек шикізаты
A блогы
XXIII-20-B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара), F(ішінара); XXIV-20-B(ішінара); XXIII-21-A(ішінара), D(ішінара) блоктары
Ақтөбе
48°12’24" 56°31’19"
48°10’54" 56°30’33"
48°01’21" 56°26’39"
48°05’00" 56°20’00"
47°55’00" 56°12’00"
47°55’00" 56°10’00"
48°12’15" 56°10’00"
Ауданы 503,42 шаршы км.
Барлау
18
Көмірсутек шикізаты
Булашская учаскесі
XXI-22-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара), F(ішінара); XXI-22-C(ішінара); XXI-23-A(ішінара) блоктары
Ақтөбе
48°38’00" 57°28’32"
48°38’00" 57°26’00"
48°38’00" 57°24’20"
48°43’00" 57°24’20"
48°42’09" 57°19’12"
48°42’41" 57°19’09"
48°42’40" 57°16’20"
48°50’00" 57°16’20"
48°50’00" 57°08’00"
48°53’25" 57°07’40"
48°53’30" 57°09’34"
48°56’15" 57°10’00"
48°56’10" 57°23’35"
48°53’48" 57°23’32"
48°55’20" 57°30’54"
48°52’26" 57°33’35"
48°50’01" 57°27’47"
48°50’00" 57°26’51"
48°41’25" 57°26’51"
48°41’25" 57°28’32"
Ауданы 508,65 шаршы км.
Барлау
19
Көмірсутек шикізаты
Жақcымай кен орны
XIX-20-F(ішінара) блоктары
Ақтөбе
49°21’40" 56°20’00"
49°24’50" 56°25’00"
49°21’55" 56°25’00"
49°20’18" 56°22’10"
Ауданы 24,6 шаршы км..
Барлау
20
Көмірсутек шикізаты
Ащыбұлақ учаскесі
XIX-20-A(ішінара); B(ішінара); C(ішінара); XIX-21-A(ішінара); B(ішінара); XIX-20-D,E,F(ішінара); XIX-21-D,E; XX-20-A,B,C; XX-21-A(ішінара),B блоктары
Ақтөбе
49°10’00" 56°50’00"
49°10’00" 56°00’00"
49°33’00" 56°00’00"
49°33’00" 56°50’00"
Учаскеден Шұбарқұдық- 32,51шаршы км, Жақсымай-24,6 шаршы км кен орындары алынып тасталынады.

Площадью 416,84 кв.км.
Разведка
14
Углеводородное сырье
Участок Карашказган
Блоки XXIII-19-B(частично), C(частично); XXIII-20-A(частично), B(частично), C(частично)
Актюбинская
48°12’25" 56°30’00" 48°12’15" 56°10’00" 48°12’00" 55°58’30" 48°15’00" 55°58’30" 48°15’00" 55°45’00" 48°20’00" 55°45’00" 48°20’00" 56°30’00"
Площадью 716,24 кв.км.
Разведка
15
Углеводородное сырье
Блок C
Блоки XXIII-21-A(частично), B(частично), C(частично), E(частично), F(частично); XXIV-21-B(частично), C(частично), XXIII-22-A(частично).
Актюбинская
47°58’07" 56°53’36" 47°58’22" 56°48’40" 48°00’29" 56°42’23" 48°07’07" 56°46’38" 48°11’25" 56°44’30" 48°12’27" 56°44’54" 48°12’24" 56°31’19" 48°12’25" 56°30’00" 48°20’00" 56°30’00" 48°20’00" 56°35’00" 48°20’00" 57°01’38" 48°08’26" 56°58’02"
Площадью 908,02 кв.км.
Разведка
16
Углеводородное сырье
Блок B
Блоки XXII-21-A(частично), B(частично), C(частично), D(частично),E,F; XXII-22-A(частично), D(частично).
Актюбинская
48°20’00" 57°01’38" 48°20’00" 56°35’00" 48°31’25" 56°35’21" 48°31’25" 56°42’58" 48°32’27" 56°44’30" 48°32’27" 57°01’28" 48°29’35" 57°05’05"
Площадью 780,84 кв.км.
Разведка
17
Углеводородное сырье
Блок A
Блоки XXIII-20-B(частично), C(частично), E(частично), F(частично); XXIV-20-B(частично); XXIII-21-A(частично), D(частично).
Актюбинская
48°12’24" 56°31’19" 48°10’54" 56°30’33" 48°01’21" 56°26’39" 48°05’00" 56°20’00" 47°55’00" 56°12’00" 47°55’00" 56°10’00" 48°12’15" 56°10’00"
Площадью 503,42 кв.км.
Разведка
18
Углеводородное сырье
Участок Булашская
Блоки XXI-22-A(частично), B(частично), C(частично), E(частично), F(частично); XXI-22-C(частично); XXI-23-A(частично).
Актюбинская
48°38’00" 57°28’32" 48°38’00" 57°26’00" 48°38’00" 57°24’20" 48°43’00" 57°24’20" 48°42’09" 57°19’12" 48°42’41" 57°19’09" 48°42’40" 57°16’20" 48°50’00" 57°16’20" 48°50’00" 57°08’00" 48°53’25" 57°07’40" 48°53’30" 57°09’34" 48°56’15" 57°10’00" 48°56’10" 57°23’35" 48°53’48" 57°23’32" 48°55’20" 57°30’54" 48°52’26" 57°33’35" 48°50’01" 57°27’47" 48°50’00" 57°26’51" 48°41’25" 57°26’51" 48°41’25" 57°28’32"
Площадью 508,65 кв.км.
Разведка
19
Углеводородное сырье
Месторождения Жакcымай
Блоки XIX-20-F(частично)
Актюбинская
49°21’40" 56°20’00" 49°24’50" 56°25’00" 49°21’55" 56°25’00" 49°20’18" 56°22’10"
Площадью 24,6 кв.км.
Разведка
20
Углеводородное сырье
Участок Ащибулак
Блоки XIX-20-A(частично); B(частично); C(частично); XIX-21-A(частично); B(частично);
XIX-20-D,E,F(частично); XIX-21-D,E; XX-20-A,B,C; XX-21-A(частично),B.
Актюбинская
49°10’00" 56°50’00" 49°10’00" 56°00’00" 49°33’00" 56°00’00" 49°33’00" 56°50’00"
Из участка исключается месторождения Шубаркудук-32,51 кв.км,
Жаксымай-24,6 кв.км.

Ауданы 2523,98 шаршы км
Барлау
21
Көмірсутек шикізаты
Қандыағаш 1 учаскесі
XVIII-21-F(ішінара); XVIII-22 D,E,F(ішінара); XIX-21-C(ішінара), F(ішінара); XIX-22-A,B(ішінара), C(ішінара),D (ішінара), E(ішінара),
F(ішінара);
XIX-23-D,E,F блоктары
Ақтөбе
49°20’00" 58°00’00"
49°19’58" 57°28’14"
49°20’04.7" 57°28’09.8"
49°23’33" 57°27’55.3"
49° 29’37.7" 57°21’12.1"
49°37’29.08" 57°16’59.4"
49°37’19.2" 57°13’03.6"
49°33’04.8" 57°15’45.6"
49°31’07.8" 57°11’19"
49°30’10.5" 57°11’17.8"
49°29’55.1" 57°14’40.3"
49°27’12.8" 57°15’15.7"
49°24’01.9" 57°05’28.3"
49°20’00" 57°07’20"
49°20’00" 56°50’00"
49°28’00" 56°50’00"
49°28’00" 56°55’00"
49°50’00" 56°55’00"
49°50’00" 57°25’40"
49°30’00" 57°25’40"
49°30’00" 58°00’00"
Учаскеден Қандыағаш -(жер асты сулары) кен орны -0,43 шаршы км алынып тасталынады.
Ауданы - 2478,12 шаршы км.
Барлау
22
Көмірсутек шикізаты
Кенжалы учаскесі
XX-20-D,E,F;
XXI-20-A,B,C блоктары
Ақтөбе
48°50’00" 56°30’00"
48°50’00" 56°00’00"
49°10’00" 56°00’00"
49°10’00" 56°30’00"
Ауданы - 1356,36 шаршы км
Барлау
23
Көмірсутек шикізаты
Турвинский учаскесі
XXIV-23-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), D(ішінара),E,F; XXIV-22-F(ішінара) блоктары
Ақтөбе
47°40’00" 58°00’00"
47°40’00" 57°40’00"
47°40’00" 57°20’00"
47°49’40" 57°34’42"
47°51’20" 57°34’52"
47°57’19" 57°35’19"
47°58’37" 58°00’00"
Ауданы - 1209,74 шаршы км.
Барлау
24
Көмірсутек шикізаты
Қарнақ учаскесі
XXI-23-B,C,D(ішінара), E(ішінара),F;
XXII-23-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) блоктары
Ақтөбе
48°35'00" 58°00'00"
48°35'00" 57°44'10"
48°38'00" 57°44'10"
48°38'00" 57°39'05"
48°41'25" 57°39'05"
48°41'25" 57°44'10"
48°44'00" 57°47'44"
48°48'57" 57°47'44"
48°48'57" 57°40'00"
48°50'00" 57°40'00"
49°00'00" 57°40'00"
49°00'00" 58°00'00"
Ауданы - 991,88 шаршы км
Барлау
25
Көмірсутек шикізаты
Урхур учаскесі
XX-21-D(ішінара), E; XXI-21-A,B,C(ішінара), D(ішінара), E(ішінара), F(ішінара);
XXII-21-A(ішінара), B(ішінара) блоктары
Ақтөбе
48°31'25" 56°35'21"
48°50'00" 56°35'00"
48°50'00" 56°30'00"
49°10'00" 56°30'00"
49°10'00" 56°50'00"
48°53'39" 56°50'00"
48°53'25" 56°55'21"
48°47'10" 56°55'21"
48°47'10" 56°48'30"
48°44'07" 56°45'42"
48°40'00" 56°45'42"
48°40'00" 56°44'00"
Учаскеден Сайғақ кен орны – 10,9 шаршы км алынып тасталынады.
Ауданы - 1335,02 шаршы км
Барлау
26
Көмірсутек шикізаты
Қызылсай учаскесі
XVIII-19-D,E,F; XIX-19-A,B,C,D,E,F блоктары
Ақтөбе
49°20'00" 56°00'00"
49°20'00" 55°30'00"
49°50'00" 55°30'00"
49°50'00" 56°00'00"
Ауданы - 2011,14 шаршы км
Барлау
27
Көмірсутек шикізаты
Шұбаржылан учаскесі
XX-19-A,B,C,D,E,F; XXI-19-A,B,C блоктары
Ақтөбе
48°50'00" 56°00'00"
48°50'00" 55°30'00"
49°20'00" 55°30'00"
49°20'00" 56°00'00"

Площадь - 2523,98 кв.км.
Разведка
21
Углеводородное сырье
Участок Кандагач 1
Блоки XVIII-21-F(частично); XVIII-22 D,E,F(частично); XIX-21-C(частично), F(частично); XIX-22-A,B(частично), C(частично),D (частично), E(частично), F(частично); XIX-23-D,E,F.
Актюбинская
49°20’00" 58°00’00" 49°19’58" 57°28’14" 49°20’04.7" 57°28’09.8" 49°23’33" 57°27’55.3" 49°29’37.7" 57°21’12.1" 49°37’29.08" 57°16’59.4" 49°37’19.2" 57°13’03.6" 49°33’04.8" 57°15’45.6" 49°31’07.8" 57°11’19" 49°30’10.5" 57°11’17.8" 49°29’55.1" 57°14’40.3" 49°27’12.8" 57°15’15.7" 49°24’01.9" 57°05’28.3" 49°20’00" 57°07’20" 49°20’00" 56°50’00" 49°28’00" 56°50’00" 49°28’00" 56°55’00" 49°50’00" 56°55’00" 49°50’00" 57°25’40" 4930’00" 57°25’40" 4930’00" 58°00’00"
Из участка исключается месторождение Кандагачское-0,43 кв.км. (подземные воды).
Площадь - 2478,12 кв.км
Разведка
22
Углеводородное сырье
Участок Кенжалы
Блоки XX-20-D,E,F;
XXI-20-A,B,C.
Актюбинская
48°50’00" 56°30’00" 48°50’00" 56°00’00" 49°10’00" 56°00’00" 49°10’00" 56°30’00"
Площадь- 1356,36 кв. км
Разведка
23
Углеводородное сырье
Участок Турвинский
Блоки XXIV-23-A(частично), B(частично), C(частично), D(частично),E,F; XXIV-22-F(частично).
Актюбинская
47°40’00" 58°00’00" 47°40’00" 57°40’00" 47°40’00" 57°20’00" 47°49’40" 57°34’42" 47°51’20" 57°34’52" 47°57’19" 57°35’19" 47°58’37" 58°00’00"
Площадь - 1209,74 кв.км
Разведка
24
Углеводородное сырье
Участок Карнакская
Блоки XXI-23-B,C,D(частично), E(частично),F;
XXII-23-A(частично), B(частично), C(частично).
Актюбинская
48°35'00" 58°00'00" 48°35'00" 57°44'10" 48°38'00" 57°44'10" 48°38'00" 57°39'05" 48°41'25" 57°39'05" 48°41'25" 57°44'10" 48°44'00" 57°47'44" 48°48'57" 57°47'44" 48°48'57" 57°40'00" 48°50'00" 57°40'00" 49°00'00" 57°40'00" 49°00'00" 58°00'00"
Площадь-991,88 кв. км
Разведка
25
Углеводородное сырье
Участок Урхур
Блоки XX-21-D(частично),E; XXI-21-A,B,C(частично), D(частично), E(частично), F(частично);
XXII-21-A(частично), B(частично)
Актюбинская
48°31'25" 56°35'21" 48°50'00" 56°35'00" 48°50'00" 56°30'00" 49°10'00" 56°30'00" 49°10'00" 56°50'00" 48°53'39" 56°50'00" 48°53'25" 56°55'21" 48°47'10" 56°55'21" 48°47'10" 56°48'30" 48°44'07" 56°45'42" 48°40'00" 56°45'42" 48°40'00" 56°44'00"
Из участка иключается месторождение Сайгак-10,9 кв.км.
Площадь-1335,02 кв. км.
Разведка
26
Углеводородное сырье
Участок Кызылсай
Блоки XVIII-19-D,E,F; XIX-19-A,B,C,D,E,F.
Актюбинская
49°20'00" 56°00'00" 49°20'00" 55°30'00" 49°50'00" 55°30'00" 49°50'00" 56°00'00"
Площадь -2011,14 кв. км
Разведка
27
Углеводородное сырье
Участок Шубаржылан
Блоки XX-19-A,B,C,D,E,F; XXI-19-A,B,C.
Актюбинская
48°50'00" 56°00'00" 48°50'00" 55°30'00" 49°20'00" 55°30'00" 49°20'00" 56°00'00"

Ауданы 2031,44 шаршы км.
Барлау
28
Көмірсутек шикізаты
Үшмола учаскесі
XIX-17-C,F; XIX-18-A,B,C,D,E,F блоктары
Ақтөбе
49°20'00" 55°30'00"
49°20'00" 54°50'00"
49°40'00" 54°50'00"
49°40'00" 55°30'00"
Ауданы - 1791,11 шаршы км
Барлау
29
Көмірсутек шикізаты
Шилісатай учаскесі
XX-18-A,B,C,D,E,F; XXI-18-A,B,C блоктары
Ақтөбе
48°50'00" 55°30'00" 48°50'00" 55°00'00" 49°20'00" 55°00'00" 49°20'00" 55°30'00"
Ауданы-2031,84 шаршы км
Барлау
30
Көмірсутек шикізаты
Тұсқұм учаскесі
XXIV-21-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара), F(ішінара) блоктары
Ақтөбе
47°45'00" 56°55'00"
47°55'10" 56°37'15"
47°57'33" 56°48'45"
47°58'22" 56°48'40"
47°57'58" 56°54'50"
47°54'45" 56°53'06"
47°54'03" 56°51'20"
47°53'21" 56°49'34"
47°52'13" 56°49'24"
47°51'29" 56°56'36"
47°51'21" 56°57'50"
Ауданы -267,17 шаршы км.
Барлау
31
Көмірсутек шикізаты
Шығыс Шырақ учаскесі
XV-20-F(ішінара); XV-21- D(ішінара), E(ішінара); XVI-20-C(ішінара); XVI-21- A(ішінара),B, D(ішінара), E блоктары
Ақтөбе
50°20'00" 56°50'00"
50°20'00" 56°34'25"
50°22'59" 56°34'20"
50°32'30" 56°34'20"
50°32'30" 56°27'00"
50°41'36" 56°27'00"
50°41'36" 56°50'00"
Ауданы - 887,58 шаршы км
Барлау
32
Көмірсутек шикізаты
Шығыс Шыңғыс учаскесі XVIII-16-E(ішінара),F; XVIII-17-D,E; XIX-16-A(ішінара), B(ішінара),C; XIX-17-A,B блоктары
Ақтөбе, Батыс Қазақстан
49°30'02" 54°50'00"
49°30'00" 54°30'00"
49°30'00" 54°07'13"
49°36'19" 54°02'59"
49°34'52" 54°14'23"
49°35'55" 54°17'39"
49°49'54" 54°17'07"
49°50'00" 54°50'00"
Ауданы - 1600,77 шаршы км.
Барлау
33
Көмірсутек шикізаты
Самай учаскесі
XIX-16-D(ішінара),E,F; XX-16 A,B,C,D,E (ішінара), F(ішінара)
Ақтөбе, Батыс Қазақстан, Атырау
49°00'00" 54°30'00"
49°00'00" 54°00'00"
49°22'27" 54°00'00"
49°23'00" 54°06'30"
49°28'00" 54°08'33"
49°30'00" 54°07'13"
49°30'00" 54°30'00"
49°01'00" 54°30'00"
Учаскеден 41,70 шаршы км "КДО продакшн" ЖШС аумағы алынып тасталынады.
Ауданы - 1860,4 шаршы км.
Барлау
34
Көмірсутек шикізаты
Тамдыкөл учаскесі
XXI-16-A,B,C,D,E,F (ішінара); XXII-16-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара); XXI-17-A,B,C блоктары
Ақтөбе, Атырау
48°37'50" 54°21'00"
48°37'50" 54°00'00"
48°56'00" 54°00'00"
49°00'00" 54°00'00"
49°00'00" 54°30'00"
49°00'00" 55°00'00"
48°50'00" 55°00'00"
48°50'00" 54°20'00"
Ауданы - 1926,54 шаршы км
Барлау
35
Көмірсутек шикізаты
Жасқайрат учаскесі
XIX-15-B(ішінара), C(ішінара),E,F
(ішінара); XX-15-A,B,C,D,E,F; XXI-15-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) блоктары
Ақтөбе, Батыс Қазақстан, Атырау
48°56'00" 54°00'00"
48°56'00" 53°30'00"
49°20'00" 53°30'00"
49°20'00" 53°40'00"
49°33'00" 53°40'00"
49°33'00" 53°49'00"
49°22'00" 53°54'00"
49°22'27" 54°00'00"

Площадь 2031,44 кв.км
Разведка
28
Углеводородное сырье
Участок Ушмола
Блоки XIX-17-C,F; XIX-18-A,B,C,D,E,F;
Актюбинская
49°20'00" 55°30'00" 49°20'00" 54°50'00" 49°40'00" 54°50'00" 49°40'00" 55°30'00"
Площадь -1791,11 кв. км
Разведка
29
Углеводородное сырье
Участок Шилисатай
Блоки XX-18-A,B,C,D,E,F; XXI-18-A,B,C.
Актюбинская
48°50'00" 55°30'00" 48°50'00" 55°00'00" 49°20'00" 55°00'00" 49°20'00" 55°30'00"
Площадь - 2031,84 кв. км
Разведка
30
Углеводородное сырье
Участок Тускум
Блоки XXIV-21-A(частично), B(частично), C(частично), E(частично), F(частично)
Актюбинская
47°45'00" 56°55'00" 47°55'10" 56°37'15" 47°57'33" 56°48'45" 47°58'22" 56°48'40" 47°57'58" 56°54'50" 47°54'45" 56°53'06" 47°54'03" 56°51'20" 47°53'21" 56°49'34" 47°52'13" 56°49'24" 47°51'29" 56°56'36" 47°51'21" 56°57'50"
Площадь - 267,17 кв. км
Разведка
31
Углеводородное сырье
Участок Шырак Восточный
Блоки XV-20-F(частично); XV-21-D(частично), E(частично); XVI-20- C(частично); XVI-21- А(частично), B,D(частично),E.
Актюбинская
50°20'00" 56°50'00" 50°20'00" 56°34'25" 50°22'59" 56°34'20" 50°32'30" 56°34'20" 50°32'30" 56°27'00" 50°41'36" 56°27'00" 50°41'36" 56°50'00"
Площадь-887,58 кв. км
Разведка
32
Углеводородное сырье
Участок Чингиз Восточный
Блоки XVIII-16-E(частично), F; XVIII-17-D,E; XIX-16-A(частично), B(частично), C; XIX-17-A,B.
Актюбинская, Западно-Казахстанская
49°30'02" 54°50'00" 49°30'00" 54°30'00" 49°30'00" 54°07'13" 49°36'19" 54°02'59" 49°34'52" 54°14'23" 49°35'55" 54°17'39" 49°49'54" 54°17'07" 49°50'00" 54°50'00"
Площадь-1600,77 кв. км
Разведка
33
Углеводородное сырье
Участок Самай
Блоки XIX-16-D(частично),E,F; XX-16-A,B,C,D,E (частично), F(частично).
Актюбинская, Западно-Казахстанская, Атырауская
49°00'00" 54°30'00" 49°00'00" 54°00'00" 49°22'27" 54°00'00" 49°23'00" 54°06'30" 49°28'00" 54°08'33" 49°30'00" 54°07'13" 49°30'00" 54°30'00" 49°01'00" 54°30'00"
Из участка исключается территория ТОО "КДО продакшн" 41,70 кв.км.
Площадь - 1860,4 кв. км
Разведка
34
Углеводородное сырье
Участок Тамдыкольский
Блоки XXI-16-A,B,C,D,E,F
(частично); XXII-16-A(частично), B(частично), C(частично); XXI-17-A,B,C.
Актюбинская, Атырауская
48°37'50" 54°21'00" 48°37'50" 54°00'00" 48°56'00" 54°00'00" 49°00'00" 54°00'00" 49°00'00" 54°30'00" 49°00'00" 55°00'00" 48°50'00" 55°00'00" 48°50'00" 54°20'00"
Площадь-1926,54 кв. км
Разведка
35
Углеводородное сырье
Участок Жаскайрат
Блоки XIX-15-B(частично), C(частично),E,F (частично); XX-15-A,B,C,D,E,F; XXI-15-A(частично), B(частично), C(частично).
Актюбинская, Западно-Казахстанская, Атырауская
48°56'00" 54°00'00" 48°56'00" 53°30'00" 49°20'00" 53°30'00" 49°20'00" 53°40'00" 49°33'00" 53°40'00" 49°33'00" 53°49'00" 49°22'00" 53°54'00" 49°22'27" 54°00'00"

Ауданы-2000,79 шаршы км.
Барлау
36
Көмірсутек шикізаты
Мұқан учаскесі
XX-14-A,B,C,D,E,F; XXI-14-A,(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) блоктары
Батыс Қазақстан, Атырау
48°56'00" 53°30'00"
48°56'00" 53°04'45"
48°56'00" 53°00'00"
49°20'00" 53°00'00"
49°20'00" 53°30'00"
Ауданы-1624,58 шаршы км.
Барлау
37
Көмірсутек шикізаты
Қарасу учаскесі
XVIII-14-A,B,C,D,E,F; XVIII-15-A,D; XIX-14-A,B,C,D,E,F; XIX-15-A,D блоктары
Батыс Қазақстан
49°20'00" 53°40'00"
49°20'00" 53°30'00"
49°20'00" 53°00'00"
50°00'00" 53°00'00"
50°00'00" 53°40'00"
49°33'00" 53°40'00"
Ауданы 3572,13 шаршы км.
Барлау
38
Көмірсутек шикізаты
Жалғызапан учаскесі
XXIII-2-А(ішінара), В(ішінара), C(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара), F; XXIV-2-А(ішінара), В(ішінара), C(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара), F(ішінара) блоктары
Атырау
48°16'00" 47°07'30"
48°13'26" 47°30'00"
47°48'43" 47°30'00"
Учаскенің №1 нүктеден №2 нүктеге дейінгі контуры Атырау мен Батыс Қазақстан облыстары арасындағы шекарамен өтеді, ал №3 нүктеден №1 нүктеге дейінгі контуры Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының мемлекеттік шекара бойымен өтеді.
Ауданы 1476,00 шаршы км.
Барлау
39
Көмірсутек шикізаты
Балқұдық учаскесі
XXIII-3-А(ішінара), В(ішінара), C(ішінара), D, Е(ішінара), F(ішінара); XXIV-3-А, В(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара) блоктары
Атырау
48°13'26" 47°30'00"
48°11'00" 48°00'00"
48°00'00" 47°46'10"
47°46'07" 47°45'31"
47°48'43" 47°30'00"
Учаскенің №1 нүктеден №2 нүктеге дейінгі контуры Атырау мен Батыс Қазақстан облыстары арасындағы шекарамен өтеді, ал №4 нүктеден №5 нүктеге дейінгі контуры Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының мемлекеттік шекара бойымен өтеді.
Ауданы - 1161,73 шаршы км
Барлау
40
Көмірсутек шикізаты
Бестерек учаскесі
XXIII-3-С(ішінара), Е(ішінара), F(ішінара); XXIV-3-В(ішінара), С, Е(ішінара), F(ішінара);
XXIII-4-А(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара), F(ішінара); XXIII-5-D(ішінара), Е(ішінара);
XXIV-4-А,В,С, D(ішінара), Е(ішінара), F(ішінара); XXIV-5-А(ішінара), B(ішінара), D(ішінара);
XXV-4-В(ішінара), C(ішінара) блоктары
Атырау
47°46'07" 47°45'31"
48°00'00" 47°46'10"
48°11'00" 48°00'00"
48°05'13" 48°45'59"
47°30'03" 48°22'46"
Учаскенің №3 нүктеден №4 нүктеге дейінгі контуры Атырау мен Батыс Қазақстан облыстары арасындағы шекарамен өтеді, ал №5 нүктеден №1 нүктеге дейінгі контуры Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының мемлекеттік шекара бойымен өтеді.
Ауданы -3112,89 шаршы км.
Барлау
41
Көмірсутек шикізаты
Үштаған учаскесі
XXIII-5-Е(ішінара), F(ішінара); XXIII-6- D(ішінара), Е(ішінара), F(ішінара); XXIV-4-F(ішінара); XXIV-5-А(ішінара), B(ішінара), C, D(ішінара),Е, F; XXIV-6-А, B(ішінара), C(ішінара), D,Е,F; XXV-4-С(ішінара), F(ішінара); XXV-5-А, В(ішінара), C(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара); XXV-6-А(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) блоктары
Атырау
47°30'03" 48°22'46"
48°05'13" 48°45'59"
48°03'15" 49°30'00"
47°35'00" 49°30'00"
47°34'30" 48°50'00"
47°25'18" 48°30'00"

Площадь-2000,79 кв. км
Разведка
36
Углеводородное сырье
Участок Мукан
Блоки XX-14-A,B,C,D,E,F; XXI-14-A,(частично), B(частично), C(частично).
Западно-Казахстанская, Атырауская
48°56'00" 53°30'00" 48°56'00" 53°04'45" 48°56'00" 53°00'00" 49°20'00" 53°00'00" 49°20'00" 53°30'00"
Площадь-1624,58 кв. км
Разведка
37
Углеводородное сырье
Участок Карасу
Блоки XVIII-14-A,B,C,D,E,F; XVIII-15-A,D; XIX-14-A,B,C,D,E,F; XIX-15-A,D.
Западно-Казахстанская
49°20'00" 53°40'00" 49°20'00" 53°30'00" 49°20'00" 53°00'00" 50°00'00" 53°00'00" 50°00'00" 53°40'00" 49°33'00" 53°40'00"
Площадь 3572,13 кв. км
Разведка
38
Углеводородное сырье
Участок Жалгызапан
Блоки XXIII-2-А(частично), В(частично), C(частично), D(частично), Е(частично), F; XXIV-2-А(частично), В(частично), C(частично), D(частично), Е(частично), F(частично)
Атырауская
48°16'00" 47°07'30" 48°13'26" 47°30'00" 47°48'43" 47°30'00"
От точки 1 до точки 2 контур участка проходит вдоль границы между Атырауской и Западно-Казахстанской областей, от точки 3 до точки 1 контур участка проходит вдоль государственной границы Республики Казахстан с Российской Федерацией.
Площадь - 1476,00 кв.км.
Разведка
39
Углеводородное сырье
Участок Балкудук
Блоки XXIII-3-А(частично), В(частично), C(частично), D, Е(частично), F(частично); XXIV-3-А, В(частично), D(частично), Е(частично)
Атырауская
48°13'26" 47°30'00" 48°11'00" 48°00'00" 48°00'00" 47°46'10" 47°46'07" 47°45'31" 47°48'43" 47°30'00"
От точки 1 до точки 2 контур участка проходит вдоль границы между Атырауской и Западно-Казахстанской областей, от точки 4 до точки 5 контур участка проходит вдоль государственной границы Республики Казахстан с Российской Федерацией.
Площадь - 1161,73 кв.км.
Разведка
40
Углеводородное сырье
Участок Бестерек
Блоки XXIII-3-С(частично), Е(частично), F(частично); XXIV-3-В(частично), С, Е(частично), F(частично);
XXIII-4-А(частично), D(частично), Е(частично), F(частично); XXIII-5-D(частично), Е(частично);
XXIV-4-А,В,С, D(частично), Е(частично), F(частично); XXIV-5-А(частично), B(частично), D(частично);
XXV-4-В(частично), C(частично)
Атырауская
47°46'07" 47°45'31" 48°00'00" 47°46'10" 48°11'00" 48°00'00" 48°05'13" 48°45'59" 47°30'03" 48°22'46"
От точки 3 до точки 4 контур участка проходит вдоль границы между Атырауской и Западно-Казахстанской областей, от точки 5 до точки 1 контур участка проходит вдоль государственной границы Республики Казахстан с Российской Федерацией.
Площадь -3112,89 кв. км.
Разведка
41
Углеводородное сырье
Участок Уштаган
Блоки XXIII-5-Е(частично), F(частично); XXIII-6- D(частично), Е(частично), F(частично); XXIV-4-F(частично); XXIV-5-А(частично), B(частично), C, D(частично),Е, F; XXIV-6-А, B(частично), C(частично), D,Е,F; XXV-4-С(частично), F(частично); XXV-5-А, В(частично), C(частично), D(частично), Е(частично); XXV-6-А(частично), B(частично), C(частично).
Атырауская
47°30'03" 48°22'46" 48°05'13" 48°45'59" 48°03'15" 49°30'00" 47°35'00" 49°30'00" 47°34'30" 48°50'00" 47°25'18" 48°30'00"

Учаскенің №2 нүктеден №3 нүктеге дейінгі контуры Атырау мен Батыс Қазақстан облыстары арасындағы шекарамен өтеді, ал №6 нүктеден №1 нүктеге дейінгі контуры Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының мемлекеттік шекарасы бойымен өтеді.
Ауданы -3812,48 шаршы км.
Барлау
42
Көмірсутек шикізаты
Қошалақ учаскесі
XXV-5-В(ішінара), С(ішінара), D(ішінара), Е, F; XXVI-5-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара), F(ішінара); XXV-6-А(ішінара), В(ішінара), С(ішінара), D,Е,F; XXVI-6-А, B(ішінара), C(ішінара), D(ішінара), E(ішінара) блоктары
Атырау
47°06'51" 48°41'40"
47°14'12" 48°46'35"
47°14'18" 48°53'10"
47°11'46" 48°57'42"
47°06'03" 48°58'13"
47°11'00" 49°15'00"
47°11'00" 49°30'00"
47°35'00" 49°30'00"
47°34'30" 48°50'00"
47°25'18" 48°30'00"
Учаскенің №10 нүктеден №1 нүктеге дейінгі контуры Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының мемлекеттік шекара бойымен өтеді.
Ауданы - 2958,80 шаршы км.
Барлау
43
Көмірсутек шикізаты
Қаражанбас алаңы
XXXII-11-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) блоктары
Маңғыстау
45°10'33" 51°51'31"
45°11'02" 51°44'26"
45°11'09" 51°41'46"
45°11'07" 51°39'59"
45°11'39" 51°39'20"
45°11'57" 51°40'00"
45°12'38" 51°39'33"
45°13'00" 51°38'44"
45°13'13" 51°37'39"
45°13'50" 51°36'30"
45°17'12" 51°37'26"
45°18'32" 51°36'50"
45°17'38" 51°47'55"
45°14'41" 51°49'51"
Алаңнан Қаражанбас кен орнының Солтүстік-Шығыс учаскесі -18,761 шаршы км алынып тасталынады.
Ауданы 188,0 - шаршы км.
Барлау
44
Көмірсутек шикізаты
Алатөбе учаскесі
XXXIII-10-C(ішінара), F(ішінара); XXXIII-11-A,B,C,D (ішінара) ,E(ішінара), F(ішінара) блоктары
Маңғыстау
44°40'04" 51°59'41"
44°40'00" 51°40'00"
44°45'00" 51°30'00"
44°50'00" 51°27'30"
44°55'00" 51°25'00"
45°00'00" 51°20'00"
45°00'04" 51°35'40"
45°00'04" 51°59'53"
44°53'42" 52°00'00"
Учаскеден Қызылқұм жер асты сулары кен орны -116,1 шаршы км алынып тасталынады.
Ауданы - 1437,41 шаршы км.
Барлау
45
Көмірсутек шикізаты
Шетпе аумағы
XXXV-10-B(ішінара), C(ішінара), F(ішінара), 11-A(ішінара), B(ішінара), D(ішінара), E(ішінара), F(ішінара), 12-D(ішінара), E(ішінара), F(ішінара);XXXVI-10-C(ішінара),11-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара) E(ішінара), F(ішінара), 12-A(ішінара), B(ішінара), C(ішінара), E(ішінара), F(ішінара) блоктары
Маңғыстау
44°18'30" 51°10'00"
44°13'00" 51°10'00"
44°13'00" 51°21'30"
43°58'52" 51°21'31"
43°56'02" 51°36'12"
43°54'05" 51°44'22"
43°49'00" 51°44'30"
43°49'00" 51°50'00"
43°48'36" 51°51'30"
43°49'50" 51°50'00"
43°51'01" 51°49'49"
43°51'12" 51°53'36"
43°46'59" 51°53'55"
43°47'00" 51°58'00"
43°53'20" 52°01'59"
43°49'19" 52°23'20"
44°01'45" 52°23'21"
Учаскеден Солтүстік Ауртас (барит)-9,92шаршы км.; Аурташ Батыс учаскесі(барит) - 4,96 шаршы км.; Томақ(уран)-15,89 шаршы км, Айт-Кокше (марганец) - 75,42 шаршы км, Мангистауская (марганец) - 39,55 шаршы км, Куюлус-Меловое-35,77 шаршы км, (жер асты сулары) кен орындарының аумақтары алынып тасталынады.

От точки 2 до точки 3 контур участка проходит вдоль границы между Атырауской и Западно-Казахстанской областей, от точки 6 до точки 1 контур участка проходит вдоль государственной границы Республики Казахстан с Российской Федерацией.
Площадь -3812,48 кв.км.
Разведка
42
Углеводородное сырье
Участок Кошалак
Блоки XXV-5-В(частично), С(частично), D(частично), Е, F; XXVI-5-А(частично), B(частично), С(частично), Е(частично), F(частично); XXV-6-А(частично), В(частично), С(частично), D,Е,F; XXVI-6-А, B(частично), C(частично), D(частично),
Е(частично)
Атырауская
47°06'51" 48°41'40" 47°14'12" 48°46'35" 47°14'18" 48°53'10" 47°11'46" 48°57'42" 47°06'03" 48°58'13" 47°11'00" 49°15'00" 47°11'00" 49°30'00" 47°35'00" 49°30'00" 47°34'30" 48°50'00" 47°25'18" 48°30'00"
От точки 10 до точки 1 контур участка проходит вдоль государственной границы Республики Казахстан с Российской Федерацией.
Площадь - 2958,80 кв.км.
Разведка
43
Углеводородное сырье
Площадь Каражанбас
Блоки XXXII-11-A(частично), B(частично), C(частично).
Мангистауская
45°10'33" 51°51'31" 45°11'02" 51°44'26" 45°11'09" 51°41'46" 45°11'07" 51°39'59" 45°11'39" 51°39'20" 45°11'57" 51°40'00" 45°12'38" 51°39'33" 45°13'00" 51°38'44" 45°13'13" 51°37'39" 45°13'50" 51°36'30" 45°17'12" 51°37'26" 45°18'32" 51°36'50" 45°17'38" 51°47'55" 45°14'41" 51°49'51"
Из площади исключается месторождения Каражанбас участок Северо-Восточный -18,761 кв.км.
Площадь - 188,0 кв. км.
Разведка
44
Углеводородное сырье
Участок Алатобе
Блоки XXXIII-10-C(частично), F(частично); XXXIII-11-A,B,C,D(частично), E(частично), F(частично)
Мангистауская
44°40'04" 51°59'41"44°40'00" 51°40'00"44°45'00" 51°30'00"44°50'00" 51°27'30"44°55'00" 51°25'00"45°00'00" 51°20'00"45°00'04" 51°35'40"45°00'04" 51°59'53"44°53'42" 52°00'00"
Из участка исключается месторождение подземных вод Кызылкумское-116,1 кв.км.
Площадь - 1437,41 кв.км.
Разведка
45
Углеводородное сырье
Площадь Шетпе
Блоки XXXV-10-B(частично), C(частично), F(частично), 11-A(частично), B(частично), D(частично), E(частично), F(частично), 12-D(частично), E(частично), F(частично); XXXVI-10-C(частично),11-A(частично), B(частично), C(частично) E(частично), F(частично), 12-A(частично), B(частично), C(частично), E(частично), F(частично).
Мангистауская
44°18'30" 51°10'00" 44°13'00" 51°10'00" 44°13'00" 51°21'30" 43°58'52" 51°21'31" 43°56'02" 51°36'12" 43°54'05" 51°44'22" 43°49'00" 51°44'30" 43°49'00" 51°50'00" 43°48'36" 51°51'30" 43°49'50" 51°50'00" 43°51'01" 51°49'49" 43°51'12" 51°53'36" 43°46'59" 51°53'55" 43°47'00" 51°58'00" 43°53'20" 52°01'59" 43°49'19" 52°23'20" 44°01'45" 52°23'21"
Из площади исключается месторождения Северный Ауртас (барит) -9,92 кв.км; Аурташ участок Западный (барит) - 4,96 кв.км; Томак (уран)-15,89 кв.км, Айт-Кокше (марганец) - 75,42 кв.км, Мангистауская (марганец)-39,55 кв.км.
Куюлус-Меловое (подземные воды) - 35,77 кв.км.