Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласындағы кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 27 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 17 мамырда № 16901 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласындағы өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
__________________ Д. Абаев
2018 жылғы 29 қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
__________________ Ө. Шөкеев
2018 жылғы 22 ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым министрі
__________________ Е. Сағадиев

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в области промышленности и экспортного контроля
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 12 января 2018 года № 27. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2018 года № 16901.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в области промышленности и экспортного контроля, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
__________________ Д. Абаев
29 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
__________________ У. Шукеев
22 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр образования и науки
Республики Казахстан
__________________ Е. Сагадиев

2018 жылғы 20 ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
__________________ Б. Сұлтанов
2018 жылғы 17 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
__________________ С. Жасұзақов
2018 жылғы 28 наурыз
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
__________________ Қ. Әбдірахманов
2018 жылғы 16 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы
__________________ К. Мәсімов
2018 жылғы 25 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_________Т. Сүлейменов
2018 жылғы 12 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
_________Қ. Қасымов
2018 жылғы 24 қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
_________Қ. Бозымбаев
2018 жылғы 15 ақпан
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2018 жылғы
12 қаңтардағы № 27 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласындағы кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.09.2020 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 12.04.2023 № 242 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 16.05.2023 № 355 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.09.2020 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 09.06.2023 № 425 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2018 жылғы
12 қаңтардағы № 27 бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.09.2020 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2018 жылғы
12 қаңтардағы № 27 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.09.2020 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2018 жылғы
12 қаңтардағы № 27 бұйрығына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.09.2020 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

20 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
__________________ Б. Султанов
17 апреля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр обороны
Республики Казахстан
__________________ С. Жасузаков
28 марта 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
__________________ К. Абдрахманов
16 апреля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
__________________ К. Масимов
25 апреля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________________ Т. Сулейменов
12 апреля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_________ К. Касымов
24 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
__________________ К. Бозумбаев
15 февраля 2018 года
Утвержден
приказом Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 27
Перечень некоторых приказов Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в области промышленности и экспортного контроля, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.09.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 12.04.2023 № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 16.05.2023 № 355 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.09.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 09.06.2023 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 27
Заявление для получения лицензии на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.09.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 27
Заявление для получения лицензии на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.09.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 27
Расписка
об отказе в приеме документов
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.09.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).