Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптарды ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйеде орналастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 13 маусымдағы № 149 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 28 маусымда № 17137 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 409 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 17.11.2022 № 409 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабы 6-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптарды ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйеде орналастыру қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросы (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросы (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы А. Шпекбаев
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 149 бұйрығына қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптарды ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйеде орналастыру қағидалары

Об утверждении Правил размещения в ведомственной информационно-справочной системе сведений о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 13 июня 2018 года № 149. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2018 года № 17137. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 17 ноября 2022 года № 409.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 17.11.2022 № 409 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Правила размещения в ведомственной информационно-справочной системе сведений о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Национальному бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службе) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
А. Шпекбаев
Приложение
к приказу Председателя
Агентства Республики
Казахстан по делам
государственной службы
и противодействию коррупции
от 13 июня 2018 года № 149
Правила размещения в ведомственной информационно-справочной системе сведений о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптарды ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйеде орналастыру қағидалары "Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленген және бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасатын кандидаттарға қойылатын талаптарды ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйеде орналастыру тәртібін айқындайды.
2. Ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйе (бұдан әрі – ресми сайт) – Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) (бұдан әрі – Агенттік) бір немесе бірнеше бағыт бойынша қызметі туралы қажетті өзекті ақпаратты пайдаланушыларға ұсынатын, ақпараттық процестерді іске асыруға арналған, Агенттіктің ресми интернет-ресурсы.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 08.02.2020 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-тарау. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптарды ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйеде орналастыру тәртібі
3. Агенттіктің ресми сайтында "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің мансап" бөлімінің "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарының бос басшылық лауазымдарына орналасуға арналған конкурстар" кіші бөлімінде Агенттік төрағасының және Агенттіктің аумақтық бөлімшелері басшыларының құзыретіне кіретін сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптар орналастырылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 08.02.2020 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Агенттіктің ресми сайтында сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары және оларға орналасатын кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді Агенттіктің кадр қызметтері бос лауазымдар пайда болған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша қазақ және орыс тілдерінде орналастырады.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила размещения в ведомственной информационно-справочной системе сведений о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение, разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" и определяют порядок размещения в ведомственной информационно-справочной системе сведений о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение.
2. Ведомственная информационно-справочная система (далее – информационная система) – официальный электронный ресурс, размещенный в сети Интернет, предназначенный для реализации информационных процессов, предоставляющих пользователям необходимую актуальную информацию о деятельности Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) (далее – Агентство) по одному или нескольким направлениям.
Сноска. Пункт 2 - в редакции приказа Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 08.02.2020 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Порядок размещения в ведомственной информационно-справочной системе сведений о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение
3. В информационной системе Агентства размещаются сведения о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требованиях, предъявляемых к кандидатам на их замещение, назначение которых входит в компетенцию Председателя Агентства и руководителей территориальных органов Агентства в разделе "Карьера в Агентстве Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службе)", в подразделе "Конкурсы на занятие вакантных должностей Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) и его территориальных органов".
Сноска. Пункт 3 - в редакции приказа Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 08.02.2020 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В информационной системе Агентства сведения о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение, размещаются кадровыми службами Агентства и его территориальных органов в течение трех рабочих дней со дня образования вакантных должностей по форме, согласно приложению к настоящим Правилам на казахском и русском языках.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 08.02.2020 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Бос басшылық лауазымдарға орналасатын кандидаттарға қойылатын талаптар "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарына үміткерлерді іріктеуді ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 184 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19210 болып тіркелген) бекітілген сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес айқындалады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 08.02.2020 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызметтің бос басшылық
лауазымдары туралы
мәліметтерді және оларға
орналасуға кандидаттарға
қойылатын талаптарды
ведомстволық ақпараттық-
анықтамалық жүйеде
орналастыру қағидаларына
қосымша
Нысан
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің бос басшылық лауазымдары туралы мәліметтерді және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 08.02.2020 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) орталық аппараты
№ р/н
Оның санатын көрсетумен, бос орындар
Бос орын саны
Кандидаттарға қойылатын талаптар
Орталық аппараттың құрылымдық бөлімшесінің атауы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) аумақтық бөлімшелері
№ р/н
Оның санатын көрсетумен, бос орындар
Бос орын саны
Кандидаттарға қойылатын талаптар
Аумақтық органның құрылымдық бөлімшесінің атауы

Сноска. Пункт 4 - в редакции приказа Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 08.02.2020 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Требования, предъявляемые к кандидатам на замещение вакантных руководящих должностей, определяются в соответствии с квалификационными требованиями к категориям должностей антикоррупционной службы, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 6 августа 2019 года № 184 "О некоторых вопросах организации отбора кандидатов в Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) и его территориальные органы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19210).
Сноска. Пункт 5 - в редакции приказа Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 08.02.2020 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение к Правилам
размещения в ведомственной
информационно-справочной
системе сведений о вакантных
руководящих должностях
антикоррупционной службы
и требований, предъявляемых
к кандидатам на их замещение
Форма
Сведения о вакантных руководящих должностях антикоррупционной службы и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение
Сноска. Приложение - в редакции приказа Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 08.02.2020 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Центральный аппарат Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
№ п/п
Вакантная должность с указанием ее категории
Количество вакансий
Требования, предъявляемые к кандидатам
Наименование структурного подразделения центрального аппарата
Территориальные органы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
№ п/п
Вакантная должность с указанием ее категории
Количество вакансий
Требования, предъявляемые к кандидатам
Наименование структурного подразделения территориального органа