2019 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 18 шiлдедегi № 434 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 3 тамызда № 17264 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің
18 шілдедегі 2018 жылғы
№ 434 бұйрығына
қосымша
Амбулаториялық және стационарлық деңгейлерде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде 2019 жылға арналған Бірыңғай дистрибьюторда сатып алуға жататын дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың тізімі

Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2019 год
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 июля 2018 года № 434. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2018 года № 17264.
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2019 год, согласно приложению к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице–министра здравоохранения Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 18 июля № 434
Список лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2019 год

Ескерту. Тізімнің тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.12.2018 № ҚР ДСМ-46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
АТХ Коды
Дәрілік заттың атауы (Халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі – бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жиын, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шекті бағасы
1

Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Список с изменением, внесенным приказом Министра здравоохранения РК от 26.12.2018 № ҚР ДСМ-46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения – одна штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена
1

белсенсіздендірілген вакцина, штаммдардың құрамы алдағы эпид.маусымды ескере отырып тұмау вирусының айналысын назарға ала отырып ДДҰ ұсынымдарына сәйкес болуы тиіс. Шприцтегі инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
871,52
81
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы вакцина, концентрацияланған, инактивтендірілген****
культуралық, тазартылған, белсенсіздендірілген бұлшықет ішіне енгізуге арналған, құрамында белсенсіздендірілген кене энцефалиті вирусының антигені бар, ампулада немесе құтыда
доза

инактивированная вакцина, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпид-сезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
871,52
81
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная ****
культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах
доза

3 040,64
211
A10AB06
Инсулин глулизин****
100 әб/мл 10,0 мл ерітінді
құты
8 158,73
212
A10AB06
Инсулин глулизин
3 мл-ден толтырылған шприц-қаламдағы 100 әб/мл
картридж/ шприц- қалам
1 990,56
213
A10AD01
Екі сатылы адами-гендік-инженериялық (30/70)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
1 165,13
214
A10AD01
Екі сатылы адами-гендік-инженериялық инсулин (30/70)****
құтыда 100 ӘБ/мл суспензия, 10 мл
құты
1 165,13
215
A10AE05
Инсулин детемир
0,5 ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламның 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 әб/мл ерітінді
картридж
3 113,50
216
A10AE05
Инсулин детемир
1ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 әб/мл ерітінді. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
3 113,50
217
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін адами-гендік-инженериялық инсулин изофан (орташа)
0,5 ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия
картридж
748,27
218
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін адами-гендік-инженериялық инсулин изофан (орташа)
1ӘБ қадаммен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 әб/мл суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
748,27
219
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін адами-гендік-инженериялық инсулин изофан (орташа)
Құтыда 100 әб/мл суспензия,10 мл
құты
1 172,88
220
A10AB04
Инсулин лизпро****
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл, 10 мл
құты
8 231,57
221
A10AB04
Инсулин лизпро
0,5 ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді
картридж
2 389,09
222
A10AB04
Инсулин лизпро
1ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3 мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
2 389,09
223
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілімде екі фазалық инсулин лизпро (орташа және қысқа әсер ететін ұқсас инсулин қоспасы 25/75)

3 040,64
211
A10AB06
Инсулин глулизин****
раствор 100 ед/мл 10,0 мл
флакон
8 158,73
212
A10AB06
Инсулин глулизин
раствор 100 ед/мл по 3 мл в заправленных шприц-ручках
картридж/ шприц- ручка
1 990,56
213
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
1 165,13
214
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)****
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 165,13
215
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
3 113,50
216
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
3 113,50
217
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
748,27
218
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
748,27
219
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 172,88
220
A10AB04
Инсулин лизпро****
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
8 231,57
221
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 389,09
222
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 389,09
223
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)

1ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 әб/мл ерітінді/суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
2 721,22
224
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілімде екі фазалық инсулин лизпро (орташа және қысқа әсер ететін ұқсас инсулин қоспасы 50/50)
1ӘБ қадамымен 1 шприц-қаламмен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 әб/мл ерітінді/суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам

раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 721,22
224
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 50/50)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка

B02BD04
ІХ плазмалық қан ұю факторының дәрілік заты *****
инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін немесе ерітіндімен жиынтықта венаішіне енгізуге арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) 500 ХБ немесе 600 ХБ
ХБ
100,96
656
B02BD09
B02BD04
ІХ рекомбинатты қан ұю факторының дәрілік заты *****
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 500 ХБ
ХБ
230,79
657
B02BD02
Виллебранд ауруын емдеу көрсетілімдерісіз, қолдануда жас шамасының шектеуінсіз VIIІ плазмалық қан ұюының факторының дәрілік заты *****
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ

B02BD04
Лекарственное средство факторов свертывания крови IX плазменный *****
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий или для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
МЕ
100,96
656
B02BD09 B02BD04
Лекарственное средство факторов свертывания крови IX рекомбинантный *****
Порошок лиофилизированный для инъекций
МЕ
230,79
657
B02BD02
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный без показания лечения болезни Виллебранда *****
Лиофилизат для приготовления раствора
МЕ

49,84
658
B02BD02
Виллебранд ауруын емдеу көрсетілімдерісіз, қолдануда кіші жас шамасындағы балаларда VIIІ плазмалық қан ұю факторының дәрілік заты
(6 жасқа дейін) *****
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ
49,84
659
B02BD02
Виллебранд ауруын емдеу көрсетілімдерісіз, қолдануда кіші жас шамасындағы балаларда VIIІ плазмалық қан ұю факторының дәрілік заты
(12 жасқа дейін) *****
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ХБ

49,84
658
B02BD02
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный с показанием лечения болезни Виллебранда, без возрастного ограничения в применении *****
Лиофилизат для приготовления раствора
МЕ
49,84
659
B02BD02
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный без показания лечения болезни Виллебранда с ограничением применения у детей младшего возраста (до 12 лет)*****
Лиофилизат для приготовления раствора
МЕ

Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.12.2018 № ҚР ДСМ-46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
АТХ коды
Дәрілік заттың атауы (Халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі – бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контей-нер, жиын-тық, жұп, қаптама, жиын, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шекті бағасы
1

Сноска. Список с изменением, внесенным приказом Министра здравоохранения РК от 26.12.2018 № ҚР ДСМ-46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от РК 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения – одна штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена
1

580,42
2. ламинацияланған төсеніш 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г/ шаршы м
3. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г/ шаршы м - 1 дана
4. босанатын адамдарға арналған жейде тығыздығы 25 г/ шаршы м - 1 дана
5. бахилалар тығыздығы жоғары 25 г/ шаршы м - 1 дана
6. бас киім тығыздығы 18 г/ шаршы м - 1 дана
7. қағаз сүлгі 0,2 м х 0,2 м – 3 дана
29
-
Ангиографияға арналған жиынтық
1. аспаптық үстелге арналған қаптағыш, көлемі 145*80 см - 1 дана; 2. Үстелге арналған жапқыш, көлемі 190*160 см - 1 дана; 3. ангиографияға арналған жапқыш, 2 отверстия көлемі 300*180 - 1 дана; 4. Түтіктерге арналған фиксатор, диаметрі 1.6 см 2 тесігі бар - 1 дана; 5. Сіңіргіш сүлгі 12*12 см - 2 дана; 6. Операциялық лента көлемі 50*10 см - 1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм/шаршы м.
жиынтық

580,42
2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.
3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.
7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
29
-
Комплект для ангиографии
1. чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см - 1 шт.; 2. простыня для стола, размер 190*160 см - 1 шт.; 3. простыня для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 - 1 шт.; 4. фиксатор для трубок, 2 отверстиями диаметром 1.6 см - 1 шт.; 5. салфетка впитывающая 12*12 см - 2 шт.; 6. лента операционная размер 50*10 см - 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект

2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм/ш.м.- 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. бас киім тығыздығы 18 грамм/ш.м.– 1 дана;
5. бірреттік Куско айнасы (M) – 1 дана;
6. латексті қолғап -1 жұп
42
-
Қарап-тексеретін гинекологиялық стерильді жиынтық
1. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/ш.м.– 1 дана;
дана
338,49
2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм/ш.м.- 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;

2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м.- 1 шт;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м.– 1 шт.
5. зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
42
-
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт;
штука
338,49
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;

4. бас киім тығыздығы 18 грамм/ш.м.– 1 дана;
5. бір реттік Куско айнасы (M) – 1 дана;
6. латексті қолғап -1 жұп
43
-
Операциялық алаңды шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. жан-жағы жабысатын төсеніш 0,7 м х 0,8 м, тығыздығы 42 грамм/кв.м.- 1 дана;
дана
553,99
2. жан-жағы жабысатын төсеніш 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 42 грамм/кв.м. - 1 дана;
3. көпқабатты төсеніш 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/кв.м. – 1 дана;

4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;
5. зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
43
-
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.;
штука
553,99
2. пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.;
3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.;

51,83
298
-
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумдық капилярсыз түтіктер
0,5 мл
дана
51,83
299
-
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумдық капилярсыз түтіктер
0,2 мл
дана
51,83
300
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
301
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
302
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
303
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
304
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
305
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
306
-
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулеріне арналған капилярмен капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық түтік
0,2 мл
дана
55,05
307
-
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулеріне арналған капилярмен капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық түтік
0,5 мл
дана
48,89
308
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
309
-
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулеріне арналған капилярмен капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық түтік
0,5 мл
дана
35,84
310
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
311
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
312
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
313
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

51,83
298
-
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2
0,5 мл
штука
51,83
299
-
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К3
0,2 мл
штука
51,83
300
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
301
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
302
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
303
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
304
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
305
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
306
-
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2
0,2 мл
штука
55,05
307
-
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2
0,5 мл
штука
48,89
308
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
309
-
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3
0,5 мл
штука
35,84
310
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
311
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
312
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
313
-
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 27.04.2019 № ҚР ДСМ-55 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2183,65
* Таблеткаларға: таблетка, қабықпен қапталған таблетка, үлбірлі қабықпен қапталған таблетка, ішекте еритін қабықпен қапталған таблетка, ыдырайтын таблетка, соруға арналған таблетка, көпіршитін таблетка, ұзақ әсер ететін таблетка жатады.
* Ұзақ әсер ететін таблеткаға: ұзақ әсер ететін таблетка, таблетка ретард, ұзақ уақыт босайтын таблетка, босауы модицикацияланған таблетка, ұзақ уақыт босатылатын таблетка, баяу босатылатын таблетка, босауы бақыланатын таблетка жатады.
* Капсулаға: капсула, қатты капсула, ішекте еритін капсула, ұзақ әсер ететін капсула жатады.
* Ұзақ әсер ететін капсулаға: ұзақ әсер ететін капсула, ұзақ уақыт босайтын капсула, капсула ретард, босауы модицикацияланған капсула, ұзақ уақыт босатылатын капсула, баяу босатылатын капсула, босауы бақыланатын капсула жатады.
**жекелеген ауруларда қолдануға арналған
*** барлық жаңада анықталған пациенттер үшін және істен шыққан помпасы бар пациенттер үшін помпа тегін беріледі.
**** олар жоқ болмаған кезде 10 жылға дейінгі мерзіммен отандық өндірушілермен берудің ұзақ мерзімді шартын жасауға болады.
(Қ) – сатып алу фармацевтикалық көрсетілетін қызметтер шеңберінде мүмкін.
***** жеткізу медициналық ұйымдарға қажеттілікке сәйкес шығару нысанында жүзеге асырылады.

2183,65
* К таблетке относятся: таблетка, таблетка, покрытая оболочкой, таблетка покрытая пленочной оболочкой, таблетка, покрытая кишечнорастворимой оболочкой, таблетка диспергируемая, таблетка для рассасывания, таблетка шипучая, таблетка пролонгированного действия
* К таблетке пролонгированного действия относятся: таблетка пролонгированного действия, таблетка ретард, таблетка с пролонгированным высвобождением, таблетка с модифицированным высвобождением, таблетка продолжительного высвобождения, таблетка замедленного высвобождения, таблетка с контролируемым высвобождением
* К капсуле относятся: капсула, капсула твердая, капсула кишечнорастворимая, капсула пролонгированного действия
* К капсуле пролонгированного действия относятся: капсула пролонгированного действия, капсула с пролонгированным высвобождением, капсула ретард, капсула с модифицированным высвобождением, капсула продолжительного высвобождения, капсула замедленного высвобождения, капсула с контролируемым высвобождением
** для применения при отдельных заболеваниях
*** для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя, помпа предоставляется бесплатно
**** возможно заключение долгосрочных договоров поставки с отечественными производителями сроком до 10 лет при их отсутствии
(У) – закуп возможен в рамках фармацевтической услуги
***** поставка осуществляется в форме выпуска, в соответствии с потребностью для медицинских организаций.