Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 400 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 17428 болып тіркелді.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 12-1), 12-2) және 16-1) тармақшаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты жұмыспен қамту және еңбек нарығын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Н.Б. Әлтаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
М. Әбілқасымова
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2018 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 400 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 13.06.2023 № 217 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 13.06.2023 № 218 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 сентября 2018 года № 400. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2018 года № 17428.
В соответствии с подпунктами 12-1), 12-2) и 16-1) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение.
2. Департаменту занятости населения и развития рынка труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты Республики Казахстан Альтаева Н.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
М. Абылкасымова
Утвержден
приказом Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 20 сентября 2018 года № 400
Перечень некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение
1. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 13.06.2023 № 217 (вводится в действие с 01.07.2023).
2. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 13.06.2023 № 218 (вводится в действие с 01.07.2023).

3. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 29.05.2023 № 183 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 13.06.2023 № 217 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2018 жылғы 19 маусымдағы
№ 257 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 29.05.2023 № 183 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

3. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.05.2023 № 183 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнение
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 13.06.2023 № 217 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнение
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.05.2023 № 183 (вводится в действие с 01.07.2023).