"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 1089 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 17985 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 82-бабы 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінде:
123-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) квазимемлекеттік сектор субъектісінің шотына:
құқықтық мирасқордың квазимемлекеттік сектор субъектісінің шотына;
квазимемлекеттік сектор субъектісі құрылтайшысының шотына;
белгіленген тәртіпте инвестициялық жобаны іске асыруды жалғастырып отырған квазимемлекеттік сектор субъектісінің шотына (бұл ретте, егер құқықтық мирасқорға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен инвестициялық жобаны іске асыруды жалғастыру құқығы берілсе);";
187-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"187-1. Кредиторлық берешек секвестр салдарынан және/немесе тиісті бюджеттердің ҚБШ-да ақша болмаған не жеткіліксіз болған кезде пайда болғанда - жасасқан шарттарды тіркеу міндетті болып табылатын шығыстардың түрлері бойынша мемлекеттік мекеме аумақтық қазынашылық бөлімшесіне кредиторлық берешек өтелетін айдың 1-і күніне кредиторлық берешек пайда болған шарттың көшірмелерін қоса беріп (тіркей отырып) кредиторлық берешек сомасына азаматтық-құқық мәмілені тіркеуге өтінімді және кредиторлық берешектің болуын және сомасын растайтын салыстырмалы акті ұсынады. Салыстырмалы актіге мемлекеттік мекеменің және өнім берушінің басшылары қол қоюы тиіс.
Сондай-ақ өтінімдердің және міндеттемені тіркеу туралы хабарламалардың нөмірлері (шарттың № мен күні және болған кезде қосымша келісім № мен күні) мен берешектің пайда болу себебі көрсетілген түсіндірме жазба ұсынылады.
Қазақстан Республикасы ратификациялаған үкіметтік сыртқы қарыздар шеңберінде жасалған азаматтық-құқықтық мәмілелер бойынша туындаған кредиторлық берешек болған кезде, жасасқан шарттарды тіркеу міндетті болып табылатын шығыстардың түрлері бойынша Республикалық бюджет комиссиясының оң қорытындысы болған кезде - мемлекеттік мекеме аумақтық қазынашылық бөлімшесіне кредиторлық берешек өтелетін айдың 1-і күніне кредиторлық берешекті өтеуге арналған шарттың, кредиторлық берешектің пайда болу себебі көрсетілген түсіндірме жазба көшірмелерін қоса беріп (тіркей отырып) кредиторлық берешек сомасына азаматтық-құқық мәмілені тіркеуге өтінімді және кредиторлық берешектің болуын және сомасын растайтын салыстырып тексеру актісін ұсынады.
Азаматтық-құқықтық мәмілені міндетті түрде тіркеуді талап етпейтін шығыстардың ерекшеліктері мен түрлері бойынша мемлекеттік мекеме аумақтық қазынашылық бөлімшесіне кредиторлық берешекті өтейтін айдың 1-і күнгі жағдай бойынша салыстырмалы актіні қоса беріп (тіркей отырып) төлеуге берілетін шотты ұсынады.
Төлеуге берілетін шоттың "Төлемнің мақсаты" деген ашық жолағында қосымша кредиторлық берешектің пайда болу себебі көрсетіледі.
Кредиторлық берешектің өтелуі кредиторлық берешек пайда болған ерекшелік бойынша жүргізіледі.";

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 1089. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2018 года № 17985
В соответствии с пунктом 8 статьи 82 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9934) следующие изменения:
в Правилах исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных указанным приказом:
подпункт 5) пункта 123 изложить в следующей редакции:
"5) счете субъекта квазигосударственного сектора:
на счет субъекта квазигосударственного сектора правопреемника;
на счет учредителя субъекта квазигосударственного сектора;
на счет субъекта квазигосударственного сектора, продолжающего реализацию инвестиционного проекта в установленном порядке (при этом, если правопреемнику в установленном законодательством Республики Казахстан порядке предоставлено право на продолжение реализации инвестиционного проекта);";
пункт 187-1 изложить в следующей редакции:
"187-1. При наличии кредиторской задолженности, возникшей, вследствие секвестра и/или при отсутствии либо недостаточности денег на КСН соответствующих бюджетов, - по видам расходов, по которым регистрация заключенных договоров является обязательной, государственное учреждение представляет в территориальное подразделение казначейства заявку на регистрацию гражданско-правовой сделки на сумму кредиторской задолженности с приложением (прикреплением) копии договора, по которому образовалась кредиторская задолженность и акт сверки, подтверждающий наличие и сумму кредиторской задолженности на 1 число месяца, в котором погашается кредиторская задолженность. Акт сверки должен быть подписан руководителями государственного учреждения и поставщика.
Также представляется пояснительная записка, в которой указаны номера заявок и уведомлений о регистрации обязательства (№ и дата договора и при наличии № и дата дополнительного соглашения) и причина образования кредиторской задолженности.
При наличии кредиторской задолженности, возникшей по гражданско-правовым сделкам, заключенным в рамках правительственных внешних займов, ратифицированных Республикой Казахстан, при наличии положительного заключения Республиканской бюджетной комиссии – по видам расходов, по которым регистрация заключенных договоров является обязательной, государственное учреждение представляет в территориальное подразделение казначейства заявку на регистрацию гражданско-правовой сделки на сумму кредиторской задолженности с приложением (прикреплением) копии договора на погашение кредиторской задолженности, пояснительную записку с указанием причины образования кредиторской задолженности и акт сверки, подтверждающий наличие и сумму кредиторской задолженности на 1 число месяца, в котором погашается кредиторская задолженность. Акт сверки должен быть подписан руководителями государственного учреждения и поставщика.
По спецификам и видам расходов, не требующих обязательной регистрации гражданско-правовой сделки, государственное учреждение представляет в территориальное подразделение казначейства счет к оплате с приложением (прикреплением) акта сверки по состоянию на 1 число месяца, в котором погашается кредиторская задолженность.
В поле "Назначение платежа" счета к оплате дополнительно указывается причина образования кредиторской задолженности.
Кредиторская задолженность погашается по той же специфике, по которой образовалась кредиторская задолженность.";

199-тармақтың 18) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"18) жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері есебінен іске асырылатын шартта бюджеттік кіші бағдарлама мен заңнамада белгіленген мөлшерде жергілікті бюджеттен бірлесіп қаржыландырудың жылдық сомасының міндетті көрсетілуі;";
378-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"378-2. Мемлекеттік мекеме сметалық құны екі миллиард теңгеден асатын жаңадан салынатын құрылыс объектілері бойынша мемлекеттік сатып алу рәсімдерін құрылыс бойынша мемлекеттік сатып алуларды қазынашылық сүйемелдеу шарттарымен жүргізуді қамтамасыз етеді.
Мемлекеттік сатып алу қорытындысы өткеннен кейін:
қазынашылық қолдау кезіндегі тапсырыс беруші, бас мердігер анықталған күннен бастап келесі жұмыс күннен кешіктірмей, аумақтық қазынашылық органдарына құрылыс бойынша мемлекеттік сатып алу туралы жазбаша түрде хабарлайды;
қазынашылық қолдау кезіндегі тапсырыс беруші, бас мердігері анықталған күннен бастап келесі жұмыс күннен кешіктірмей, оны аумақтық қазынашылық органдарында шот ашу туралы жазбаша түрде хабарлайды;
қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігер, қазынашылық қолдау кезіндегі тапсырыс берушіден хабарлама алғаннан кейін, келесі жұмыс күннен кешіктірмей, тапсырыс берушіге қызмет көрсету орны бойынша аумақтық қазынашылық органдарына осы Ереженің 4-тарауының 5-параграфында қарастырылған құжаттар жинағын қалыптастыруға қажетті құжаттарды, осы тармақтың үшінші абзацында көрсетілген хабарламаның көшірмесін қоса тіркеп, осы Ереженің 115-қосымшасына сәйкес нысанда кодтарды беру және шоттарын ашуға арналған өтінімді береді және қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігерлердің салық заңнамасына сәйкес ұсынған тізімін мемлекеттік кірістер органдарына талдау жүргізу үшін жолдайды.";
378-4-тармақтың төртінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазынашылық қолдау сметалық құны екі миллиард теңгеден асатын жаңадан салынған құрылыс объектілеріне қатысты қолданылады.";
378-9-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"378-9. Қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігерлер кодтар беру және шоттар ашу үшін тапсырыс беруге қызмет көрсету орны бойынша аумақтық қазынашылық органдарға осы Ережеде көрсетілген дерекнаманы қалыптастыру үшін қажетті құжаттар қосымшасымен бірге осы Ережеге 115-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шоттарын ашу мен кодтар беруге арналған өтінімді ұсынады.";
378-19, 378-20 және 378-21-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"378-19. Қазынашылық қолдауға жататын объектілердің құрылысымен байланысты жасасқан шарт (қосымша келісімдер) аумақтық қазынашылық органында қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігерге ашылған шоттың деректемелерін көрсете отырып қағаз тасығышта және "Қазынашылық-клиент" АЖ "Электрондық мемлекеттік сатып алу" АИАЖ интеграциясыз қалыптастырылған Өтінімге қоса беріледі.

подпункт 18) пункта 199 изложить в следующей редакции:
"18) наличие в договоре, реализуемого за счет целевых трансфертов на развитие из вышестоящего бюджета, обязательного указания бюджетной подпрограммы и ежегодных сумм софинансирования из местного бюджета в установленном законодательством размере;";
пункт 378-2 изложить в следующей редакции:
"378-2. Государственное учреждение по вновь возводимым объектам строительства со сметной стоимостью свыше двух миллиардов тенге обеспечивает проведение процедуры государственных закупок с условиями казначейского сопровождения государственных закупок по строительству.
После подведения итогов государственных закупок:
заказчик при казначейском сопровождении, не позднее следующего рабочего дня со дня определения генподрядчика, письменно уведомляет территориальные органы казначейства об итогах государственных закупок по строительству;
заказчик при казначейском сопровождении, не позднее следующего рабочего дня со дня определения генподрядчика, письменно уведомляет его об открытии счета в территориальных органах казначейства;
генподрядчик при казначейском сопровождении, не позднее следующего рабочего дня после получения уведомления от заказчика при казначейском сопровождении, представляет в территориальные органы казначейства по месту обслуживания заказчика заявку на присвоение кода и открытие счетов по форме согласно приложению 115 к настоящим Правилам с приложением документов, необходимых для формирования досье, предусмотренных параграфом 5 главы 4 настоящих Правил, копии уведомления, указанного в абзаце третьем настоящего пункта и направляет перечень субподрядчиков при казначейском сопровождении в соответствии с налоговым законодательством, в органы государственных доходов, для проведения анализа.";
часть четвертую пункта 378-4 изложить в следующей редакции:
"Казначейское сопровождение применяется в отношении вновь возводимых объектов строительства со сметной стоимостью свыше двух миллиардов тенге.";
часть первую пункта 378-9 изложить в следующей редакции:
"378-9. Для присвоения кодов и открытия счетов ГЗ субподрядчики при казначейском сопровождении представляют в территориальные органы казначейства по месту обслуживания заказчика заявку на присвоение кодов и открытие счетов по форме согласно приложению 115 к настоящим Правилам с приложением документов, необходимых для формирования досье, предусмотренных настоящими Правилами.";
пункты 378-19, 378-20 и 378-21 изложить в следующей редакции:
"378-19. Заказчиком при казначейском сопровождении заключенный договор (дополнительное соглашение), связанный со строительством объектов, подлежащего казначейскому сопровождению, прикрепляется к Заявкам на бумажном носителе и сформированным в ИС "Казначейство-клиент" без интеграции с АИИС "Электронные государственные закупки" с указанием реквизитов счета генподрядчика при казначейском сопровождении, открытого в территориальных органах казначейства.

378-20. Аумақтық қазынашылық органдары қағаз тасығышта немесе "Қазынашылық-клиент" АЖ бойынша электрондық түрде "Электрондық мемлекеттік сатып алу" АИАЖ интеграциясыз қазынашылық қолдау кезіндегі тапсырыс берушімен қазынашылық қолдауға жататын тіркеуге берілген шартты (қосымша келісімді) осы Ереженің 6-тарауының 5-параграфында көрсетілген талаптарына сәйкестігіне және қосымша:
шартта көрсетілген ақшаны аумақтық қазынашылық органдарында ашылған МСА шоттарына аудару туралы талаптың болуына;
ЭШФ АЖ арқылы шот-фактураларды жазып беру талаптарының болуына тексерісті жүзеге асырады.
378-21. Қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігерлердің және қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігерлердің төлемдері және (немесе) ақша аударымдары МСА шоттарында қалған ақша қалдықтарының шегінде қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігерлер және қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігерлермен № 208 қаулымен белгіленген нысан бойынша төлем тапсырмасын қалыптастыру жолымен жүргізіледі.
Төлем тапсырмасын қалыптастыру үшін негіз:
қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігерлер үшін – инжинирингтік компанияның төлем сертификаты, ЭШФ;
қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігерлер үшін – ЭШФ;
қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігерлер мен қосалқы мердігерлер үшін өз қаражаты есебінен жүргізілген ағымдағы шығындарды өтеу кезінде - инжинирингтік компанияның төлем сертификаты болып табылады.
Бас мердігер үстеме шығыстарды төлеуді Қазақстан Республикасы сәулет, қала құрылысы заңнамасына сәйкес төлем тапсырмасы негізінде жүзеге асырады.
Қазынашылық қолдау кезінде бас мердігерлер және қазынашылық қолдау кезінде қосалқы мердігерлер аумақтық қазынашылық органдарына осы тармақта көрсетілген құжаттарды қоса төлем тапсырмасын ұсынуды қамтамасыз етеді.
Қазынашылықта ашылған шоттардан бас мердігердің немесе қосалқы мердігердің өз қаражаты есебінен жүргізілген ағымдағы шығындарды өтеу кезінде екінші деңгейдегі банктерде бас мердігердің немесе қосалқы мердігердің шоттарына төлем өтеуге жататын жүргізілген шығындарды көрсете отырып, төлем сертификаты негізінде жүргізіледі.
Тауарларды (жұмыстар орындауды, қызметтер көрсетуді) сатып алу үшін төлемдерді ақшаны түпкілікті алушы қосалқы мердігерлерге (тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді өндірушілерге) екінші деңгейдегі банкте ашық шоттарға аударуды:
бас мердігерлер төлем сертификаты мен ЭШФ негізінде;
қосалқы мердігерлер ЭШФ негізінде жүзеге асырады.
Бас мердігердің қосалқы мердігерлерге мемлекеттік сатып алу шоттарына және ақшаны түпкілікті алушы қосалқы мердігерлерге (тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді өндірушілерге) екінші деңгейдегі банкте ашық шоттарға аванстық (алдын-ала) төлемді аударуы төлем тапсырмасы негізінде жүзеге асырылады.
Қосалқы мердігерлердің мемлекеттік сатып алу шоттарынан ақшаны түпкілікті алушы қосалқы мердігерлерге (тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді өндірушілерге) аванстық (алдын-ала) төлемді аударуы төлем тапсырмасы негізінде жүзеге асырылады.";

378-20. Территориальные органы казначейства осуществляют проверку договора (дополнительного соглашения), подлежащего казначейскому сопровождению, предоставленного на регистрацию заказчиком при казначейском сопровождении на бумажном носителе или электронным образом по ИС "Казначейство-клиент" без интеграции с АИИС "Электронные государственные закупки", на соответствие требованиям, указанным параграфом 5 раздела 6 настоящих Правил, и дополнительно на:
наличие условия о перечислении денег по договору на счет ГЗ, открываемый в территориальных органах казначейства;
наличие условия выписки счетов-фактур через ИС ЭСФ.
378-21. Платежи и (или) переводы денег генподрядчика при казначейском сопровождении и субподрядчика при казначейском сопровождении проводятся в пределах остатков денег, находящихся на счетах ГЗ, путем формирования генподрядчиком при казначейском сопровождении и субподрядчиком при казначейском сопровождении платежного поручения по форме, установленной Постановлением № 208.
Основанием для формирования платежного поручения, является:
для генподрядчика при казначейском сопровождении – платежный сертификат инжиниринговой компании, ЭСФ;
для субподрядчика при казначейском сопровождении – ЭСФ,
для генподрядчика и субподрядчика при казначейском сопровождении при возмещении текущих затрат, произведенных за счет собственных средств - платежный сертификат инжиниринговой компании.
Оплата генеральным подрядчиком накладных расходов осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан об архитектурной и градостроительной деятельности на основании платежного поручения.
Генподрядчики при казначейском сопровождении и субподрядчики при казначейском сопровождении обеспечивают предоставление в территориальные органы казначейства платежного поручения с приложением документов, указанных в настоящем пункте.
При возмещении текущих затрат, произведенных за счет собственных средств генеральным подрядчиком или субподрядчиком со счетов, открытых в казначействе на счета генерального подрядчика или субподрядчика в банки второго уровня, оплата производится на основе платежного сертификата с указанием произведенных затрат, подлежащих возмещению.
Перечисление платежей за приобретение товаров (выполнение работ, оказание услуг) субподрядчикам-конечным получателям денег (производителям товаров, работ, услуг) на счета, открытые в банке второго уровня осуществляется:
генеральными подрядчиками на основании платежного сертификата и ЭСФ,
субподрядчиками на основании ЭСФ.
Перечисление генеральным подрядчиком авансовой (предварительной) оплаты субподрядчикам на счета государственных закупок и субподрядчикам-конечным получателям денег (производителям товаров, работ, услуг) на счета, открытые в банке второго уровня осуществляется на основании платежного поручения.
Перечисление субподрядчиками со счетов государственных закупок авансовой (предварительной) оплаты конечным получателем денег (производителям товаров, работ, услуг) осуществляется на основании платежного поручения.";

378-23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"378-23. Аумақтық қазынашылық органдары төлем тапсырмаларын тексеру кезінде:
төлемнің негізділігін растайтын құжаттарды: төлем сертификатын және/немесе ЭШФ ұсыну;
растайтын құжаттардың деректерілерінің сәйкестігіне;
нысанды толтырудың толықтығы мен дұрыстығы бойынша № 208 қаулының талаптарына сәйкес келуіне ағымдағы бақылауды жүзеге асырады.
Аумақтық қазынашылық органдары осы тармақтың, осы Ереженің 7-тарауының 4-параграфымен қарастырылған жағдайларда, сондай-ақ осы Ереженің 378-21 және 378-22-тармақтарының талаптарын сақтамаған кезде қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігерлердің немесе қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігерлердің төлем тапсырмаларын орындаусыз кері қайтарады.";
624-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"624. Республикалық бюджет қаражаты есебінен берілген бюджеттік кредитті қайта құрылымдау туралы шешімді Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 134-ө өкіміне сәйкес құрылған Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі комиссияның оң қорытындысы негізінде Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайды.";
көрсетілген Ережеге 115-1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ә. Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
__________________________
2018 жылғы "____"___________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 14 желтоқсан
№ 1089 бұйрығына
Бюджеттің атқарылуы және
оған кассалық қызмет
көрсету ережесіне

пункт 378-23 изложить в следующей редакции:
"378-23. Территориальные органы казначейства осуществляют текущий контроль, который заключается в проверке платежных поручений на:
предоставление документов, подтверждающих обоснованность платежа: платежного сертификата и/или ЭСФ;
соответствие данных подтверждающих документов;
соответствие Постановлению № 208 по полноте и правильности заполнения формы.
Территориальные органы казначейства возвращают платежные поручения генподрядчика при казначейском сопровождении или субподрядчика при казначейском сопровождении без исполнения в случаях, предусмотренных данным пунктом, параграфом 4 раздела 7 настоящих Правил, а также при несоблюдении требований пунктов 378-21 и 378-22 настоящих Правил.";
пункт 624 изложить в следующей редакции:
"624. Решение о реструктуризации бюджетного кредита, предоставленного за счет средств республиканского бюджета, принимается Правительством Республики Казахстан на основании положительного заключения Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, созданной в соответствии с распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 134-р.";
приложение 115-1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
А. Смаилов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
____________________
"____" ____________ 2018 года
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 декабря 2018 года № 1089

115-1–қосымша
Нысан
Қазынашылық қолдау кезіндегі тапсырыс беруші __________________ ММ
Инжинирингтік компания (ИК)______
Қазынашылық қолдау кезіндегі бас мердігер ___________________
Қазынашылық қолдау кезіндегі қосалқы мердігер ____________________
Объекті __________________________
Төлем сертификаты № _____
күні "___" ________
кезең 20__жылдан бастап 20____жыл аралығында
Төлеуге жататын тауарлар, жұмыстар, қызметтер сипаттамасы
Қосалқы мердігерлік шарты бойынша жалпы құны (тенге)
Құны (тенге)
Ескертпе
Алдыңғы айдың төленбеген сомасы
Ағымдағы айдың сомасы
Төлем сомасы
Төлеуге барлығы
Инжинирингтік компания ____________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Қазынашылық қолдау кезіндегі
бас мердігер _____________________________ _________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Қазынашылық қолдау кезіндегі
қосалқы мердігер _____________________________ _______
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
күні

Приложение 115-1
к Правилам исполнения бюджета
и его кассового обслуживания
Форма
Заказчик при казначейском сопровождении ГУ _________________
Инжиниринговая компания (ИК) _______
Генподрядчик при казначейском сопровождении __________________
Субподрядчик при казначейском сопровождении ____________________
Объект __________________________
Платежный сертификат № _____
дата "___" ________
период с ________20__года по _________20____год
Описание товаров, работ, услуг подлежащих оплате
Общая стоимость по договору субподряда (тенге)
Стоимость (тенге)
Примечание
Неоплаченная сумма предыдущего месяца
Сумма текущего месяца
Сумма к оплате
Всего к оплате
Инжиниринговая компания _____________________________________ _________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Генподрядчик
при казначейском сопровождении ____________________________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Субподрядчик
при казначейском сопровождении ___________________________________ __________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
дата