Ақмола облысы Ерейментау ауданының Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің Новокаменка ауылын қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № А-6/264 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 6С-21-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 6709 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысының, "Тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Ақмола облысының әкімдігінің және Ақмола облыстық мәслихатының қарауына Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы ауылдық округтің Новокаменка ауылының атауын Ынтымақ ауылына өзгерту туралы ұсыныс енгiзу туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № а-12/425 қаулысы мен Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 6С-17/6-17 шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің Новокаменка ауылы Ақмола облысы Ерейментау ауданының Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің Ынтымақ ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Қ.Сұлтанов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании села Новокаменка сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 14 июня 2018 года № А-6/264 и решение Акмолинского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 6С-21-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2018 года № 6709
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, постановления акимата Ерейментауского района от 6 декабря 2017 года № а-12/425 и решения Ерейментауского районного маслихата от 6 декабря 2017 года № 6С-17/6-17 "О внесении на рассмотрение акимата Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата предложение о переименовании села Новокаменка сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района в село Ынтымак с учетом мнения населения соответствующей территории" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Новокаменка сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области в село Ынтымак сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
К.Султанов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин